Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Yengeç Burcu Kadını
yengec-burcu-kadini-ozellikleri

Yengeç Kadını Özellikleri- Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç burcu kadını – Aşk

Sahiden âşık olan Yengeç kadınları, bir girdaba kapılarak sizi geri kalan dünyanın ortadan kaybolduğu saklı bir bölgeye götürürler. İlk başta mükemmel gibi görünse de bu tür ilişkiler çoğu kez sembiyotik, bağımlı ilişkilere evrilir. Bu burcun kadınları doğuştan başkalarını mutlu etmeye isteklidir ve size yaptıkları şeylerin takdir edilmesini isterler. Ara ara sergiledikleri melodramların haricinde, Yengeç kadınıyla aşk yaşamak son derece doyurucu bir tecrübe olabilir.

Yengeç burcu kadını – Cinsellik

Yengeç kadını için cinsellik son derece içten ve abluka edicidir. Bir defa onun sevgisiyle sarmalandığınızda hiçbir zaman bırakmak istemezsiniz.

Yengeç burcu kadını – İlişkiler

Yengeç kadınları ilişkilerinde, sevdiklerine karşı sevgi dolu ve ihtiraslı olma eğilimindedirler. Bir kez bağlandıklarında sadece bir kişiyle derin bir bağ kurmak isterler. Bir Yengeç kadını aşkı bulduğu vakit arkadaşlar ve diğer ilişkiler bir kenara atılır; bu ilişkileri görmezden gelmek de sıklıkla Yengeç tükenmesiyle sonuçlanır.

Yengeç burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Yengeç kadınının kendini en mutlu hissettiği yer hanesidir; hane onun için deşarj olma ve tazelenme kaynağıdır. Dinlenebileceği ve güzel yemekler yiyebileceği suskun bir ortam arayışında olan Yengeç kadını kalabalık sokaklardan, gürültücü komşulardan hoşlanmaz ve genel olarak su kenarında yaşamayı ister.

Yengeç burcu kadınına ne armağan alınır?

Yengeç burcu kadını için en güzel hediye, en sevdiği markayı ve giyim tarzını bir kenara not edip bedenine uygun bir elbise almaktır. Antik mücevherler de nostaljik bir karakteri olan Yengeç kadınları için güzel bir seçimdir. Aileden birinden yadigâr bir mücevher de şahane bir hediye olacaktır.