Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Yengeç Burcu Erkeği
yengec-burcu-erkeği-ozellikleri

Yengeç Erkeği Özellikleri- Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

Yengeç burcu erkeği – Aşk

Yengeç erkekleri âşık oldukları vakit adanmış bir sevgili olurlar. Size olan hayranlığını mübalağalı tavırlarla gösteren, aşk mektupları yazan beyaz atlı prens gibi çıkagelirler. Bir sefer karşılıklı saygıya dayalı bir ilişki oturtabildiğinde, sevgilileriyle olan bağları heyecanlı olmaktan ziyade içten bir hale gelir. Yengeç erkekleri akıl almaz derecede sahiplenici ve kıskançtır. Sahip olduklarının ellerinden kaçıp gitmesinden korkarlar.

Yengeç burcu erkeği – Cinsellik

Size akşam yemeği hazırlamak, film gecesi yapmak gibi aktiviteler yatak odasındaki aktivitelerden daha sık hale gelebilir; dolayısıyla cinsel kimyanın sık sık canlandırılması, ilişkinin hareketli tutulması gerekir.

Yengeç burcu erkeği – İlişkiler

Yengeç erkekleri ana kuzusu olma eğilimindedir; buna hazırlıklı olun. Diğer taraftan ailenizle tanıştırmaya en uygun adaydır: Akşam yemeğini yerken tüm görgü kaidelerini eksiksizce sergiler; aperitifler geldiğinde çoktan annenizi de babanızı da sizin şimdiye kadar beraber olduğunuz kişiler arasından en iyisi olduğuna ikna etmiş olacaktır.

Yengeç burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Yengeç erkekleri tam bir hane kuşudur; şahsi alanlarına derinden bağlıdırlar ve büyük bir çekyatın üzerinde gevşemeyi severler. Eve geldiğinde eşofmanlarını çekip deşarj olmaktan ve yan gelip yatmaktan hoşlanırlar.

Yengeç erkeğine ne armağan alınır?

Yengeç erkekleri daha önceki ve sıra dışı şeylere bayılır, özellikle sahip oldukları şeyin başkalarında olmadığını biliyorsalar çok mesut olurlar. Ay tarafından yönetilen Yengeç erkekleri genelde kadınsı tabiatlarıyla daha içli dışlıdırlar; dolayısıyla güzel kıyafetler ve aksesuarlar alabilirsiniz. Çoğu kez el yapımı gümüş yüzükler gibi mücevherlerden hoşlanırlar. Lavanta gibi çiçeksi veyahut şekerli kokulardan oluşan kokular da hoşlarına gidecektir.