Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Yay Burcu Kadını
yay-burcu-kadini-ozellikleri

Yay Kadını Özellikleri- Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay burcu kadını – Aşk

Âşık bir Yay kadını ihtiraslı, enerjik ve her şeye hazırdır. Doğanın gerçek gücü olan Yay burcu kadını elinde yayı ve okuyla ormanlarda avının peşinde koşan, avcı Artemis’e benzer. İstediği şeyin peşinden gitmekten büyük keyif alır. Oturup hoşlandığı kişinin ona yaklaşmasını beklemeyi sevmez, ilk adımı kendisi atar.

Yay burcu kadını – Cinsellik

Vahşi istikameti kuvvetli olan Yay burcu kadınlarıyla cinsellik, cesaretli ve atletik biriyseniz mükemmel bir tecrübe olabilir. Tüm gece süresince sizi uyutmayacağı için dayanıklılığınızı artıracak esneme ve jimnastik hareketleri yapmanızda yarar var. Ayrı olarak Yay burcu kadınının yeni ve tehlikeli şeyleri tecrübeyi sevdiğini de unutmayın.

Yay burcu kadını – İlişkiler

Birtakım insanlar Yay burcu kadınının kaba ve direk tavırlarından rahatsız olabilirler. Yay burcu kadınları, onların enerjisine ve dobra tavırlarına uyum sağlayamayan insanlara karşı sabırsızdır. Ne yazık ki birtakım insanlar bu kadınlar gücü karşısında sinip kalır ve bağımsız tavırlarının altında ezilirler. Dolayısıyla her ne kadar herkes tarafından sevilseler de Yay burcu kadınları genelde uzun yıllar boyu yalnız kalabilir.

Yay burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Bilinmeyen yerler, yeni insanlar, yeni fikirler ve yeni serüvenler keşfetmek için can atan Yay burcu kadını özgür bir kadındır; hayatında modası geçmiş toplumsal cinsiyet rollerine veyahut toplumsal tabulara yer yoktur. İstediği şeyi istediği vakit yapar ve bunun ile ilgili ne düşündüğünüzü vurdumduymaz.

Yay burcu kadınına ne armağan alınır?

Yay burcu kadınlarının en sevdiği şey acayip bir hikâyesi olan hediyelerdir. Ayrı olarak yaratıcı istikametlerini kullanmayı ve şimdiki zamanın ötesindeki gerçeklikleri tasavvur etmeyi severler. Dolayısıyla başka bir ülkeden gelen, özel bir hikâyesi olan hediyeler oldukça hoşlarına gidecektir.