Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Yay Burcu Erkeği
yay-burcu-erkegi-ozellikleri

Yay Erkeği Özellikleri- Yay Burcu Erkeği Özellikleri

Yay burcu erkeği – Aşk

Yay burcu erkekleri âşık oldukları vakit büyüleyici olurlar. Fakat bu son derece kendine güvenen erkeklere âşık olduğunuz zaman dikkatli olun zira her daim av peşinde olacaklardır. Yay burcu için avlanmak her şeydir; flört ve arzunun dansını sergilemek üzere yaşarlar. Gidenin hemen peşinden senelerini harcayıp yanında olan kişiyi görmezden gelebilirler. Ara ara da adanmışlıkları bu anlaşılmaz avcıları çekingen kılabilir.

Yay burcu erkeği – Cinsellik

Hatıra yaşamayı seviyorsanız, cinselliği seven bu neşeli ve bonkör sevgili size keyifli bir tecrübe yaşatabilir; tek bir şartla: yeteri kadar özgürlüğü varsa. Açık ilişki veyahut hudutları belirsiz takılmacalar Yay burcu erkeğinin kendini en rahat hissedeceği ilişki türleridir.

Yay burcu erkeği – İlişkiler

Yay burcu insanları son derece eğlenceli ve esprilidir; bu da demektir ki partnerleriyle eğlenceli zamanlar geçirmekten keyif alırlar. İhtiraslı, hemen hemen her şeyi tecrübeyi isteyen Yay burcu erkeklerine en çok hitap eden partnerler, onlar kadar açık fikirli olan partnerlerdir.

Yay burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Son derece sosyal olan Yay burcu erkekleri kros kayağı, avlanmak, enteresan aşk serüvenleri gibi heyecan verici tecrübelerin peşinden koşmayı severler. Katiyen yola gelip hanede oturup kalmaktan hoşlanmazlar. Çoğu kez göçebe bir hayat sürer, oradan oraya dolaşır ve seyrek hanelerine birilerini çağırırlar.

Yay burcu erkeğine ne armağan alınır?

Yay burcu erkeğine armağan alıyorsanız, az eşyayla yolcu etmeyi sevdiğini unutmayın. Ağır, hacimli veyahut taşınması zor bir armağan almamaya dikkat edin. Güzel bir deseni olan, pratik ve taşıması kolay bir valiz hoşuna gidecektir, özellikle sipariş üzerine yaptırılmış bir armağansa. Çok emelli alet edevatlar, zekice işlevleri olan eşyalar da oldukça alakalarını çeker.