Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Terazi Burcu Kadını
terazi-burcu-kadini-ozellikleri

Terazi Kadını Özellikleri- Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi burcu kadını – Aşk

Terazi burcu kadınının her vakit bir ilişkisi vardır: ya uzun müddetli bir ilişki içindedir veyahut daima sevgili değiştirir. Bu aşk kadınları asla durulmayabilirler fakat uzun müddetli bir ilişki yaşadıklarında da katiyen ananesel bir evlilik yapmazlar. Bir takım Terazi kadınları “mükemmel sevgili” fantezisine kendilerini fazla kaptırırlar ve bu yüzden çok sık hayal kırıklığına uğrarlar. Diğer taraftan sevgilisini her istikametiyle kabul edebildiği vakit güzel bir ilişki yaşayabilirler. Bu, sevgilisinin her şeyini sevmek demek değildir; daha ziyade kusurlu olmasına müsaade etmek demektir.

Terazi burcu kadını – Cinsellik

Cinsel açıdan Terazi kadınları, layıkıyla eğlenmesine müsaade ettiğiniz zaman harbiden çok mesut olurlar. Böyle yaptığınız taktirde bu iyiliğin karşılığını verirler. Terazi kadını cinsel birleşmeden önce öpülmeyi, ön sevişmeyi, güzel sözler duymayı seven kadınlardandır. İltifat almayı, ne kadar güzel olduğunu duymayı sever, aceleye getirmekten hoşlanmaz.

Terazi burcu kadını – İlişkiler

Dizginlenmekten hoşlanmayan Terazi burcu kadınları için en uygun eş açık fikirli, kıskanç olmayan insanlardır. Ne isterse yapabileceğini bildiği bir ilişkide olduğu sürece ilişkilerine sadık kalırlar – özellikle sıradan flörtler, arkadaşça takılmalar gibi şeyler için açık kapı varsa.

Bu arada Terazi burcu kadınlarının, beraber oldukları insanlara gerçek kişiliklerini göstermeye ihtiyacı vardır. Zira her şeyi toz pembe göstermek için acılarını gizleme eğilimleri olabilir.  

Terazi burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Terazi burcu kadınları kendileri olmayı severler. Her vakit heyecanlı ve eğlenceli bir serüvene açıktırlar. Otostop çekmek, lunaparka gitmek gibi şeylere bayılırlar. Eğlenceye, gülmeye, neşeye ve güzelliğe düşkündürler. Özgür olmayı sevdikleri için negatif özellikleri fazla olan insanlardan kaçarlar. Tasasız, çekici ve rahattırlar.

Terazi burcu kadınına ne armağan alınır?

Terazi burcu kadınları alımlı dış görünüşlerine vurgu yapan armağanları çok beğenirler. Pek çok Terazi kadını süslenmeye bayılır. Bu yüzden güzel bir cep aynası mükemmel bir armağan olabilir. Ayrı olarak romantik insanlar oldukları için gerçek çiçekler veyahut kendi yazdığınız bir şiir de güzel bir tercih.