Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Terazi Burcu Erkeği
terazi-burcu-erkegi-ozellikleri

Terazi Erkeği Özellikleri- Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi burcu erkeği – Aşk

Terazi burcu erkekleri acı gerçeklerdense şiirsel bir ideali seçenek eden umutsuz romantiklerdir. Partnerleri açısından Terazi erkeklerinin yüksek kurallarına uyum sağlamak zor olabilir. Gerçek hayatın keskin kenarları bu burcun erkekleri için tatsızdır. Her daim yanlış bir karar vermekten ve uzun müddetli bir ilişkiye girmekten korkan Terazi erkekleri ile ilgili bir karar vermek yanıltıcı olabilir.

Terazi burcu erkeği – Cinsellik

Terazi burcu erkeği cinselliği hayatının hayatî bir parçası olarak görür. Cinselliğe olan sevgisi fiziksel değil psikolojik kaynaklıdır. Size verebileceği her şeyi verir fakat karşılığında da aynısını bekler. Son derece maceracı olduğu için yeni şeyler tecrübeye meraklıdır.

Terazi burcu erkeği – İlişkiler

Terazi burcu erkeği yalnız olmaktan nefret eder ve kendisiyle, duygularıyla yüzleşmekten korkar. Bu yüzden ansızın fazla partnerle kendisini oyalar. Uzun müddetli ilişkide ise Terazi erkeği hayallerinizin erkeği olabilir: Sizi iltifatlar ve jestlerle şımartır. Kendi içindeki özgürlük – bağlılık ikilemini bir çözüme bağlayabilirse güzel bir ilişki ortaya çıkabilir.

Terazi burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Terazi burcu erkeği gerçek bir ehlikeyiftir; daldan dala konar, karmaşa yaratır, sonra da bir anda ortadan kaybolur. Dürüstlük, birlik ve güzellik gibi ütopik idealler üzerinde şiirler yazmayı sever.

Terazi burcu erkeğine ne armağan alınır?

Terazi burcu erkekleri Zodyak’ın snoplarıdır. Son modaya uygun giyinmeyi severler ve pek çok erkeğin giyemeyeceği türden şeyler giyerler. Şapkalar ve şallar, dikkat çekici gözlükler en sevdiği aksesuarlar arasındadır; dolayısıyla bu tarz bir hediye hoşlarına gidecektir. Modaya düşkün olan Terazi burcu erkekleri için ehemmiyetli olan kalite değil yeniliktir. Hediye seçiminde buna dikkat ederseniz çok seveceği bir hediye alabilirsiniz.