Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada Yumurta görmek; mutluluğa, zenginliğe, kuvvette yorumlanır ve evliliğin işareti olmakla birlikte kolaylıkla elde edilen nimet anlamına gelir.

Rüyada Yumurta Görmek
yumurta

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir. Kısmettir. Evli bir kadın görürse çocuğu olacak demektir.

Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında haşlanmış yumurta görmesi kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine, uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada haşlanmış yumurta görmek, verilen emeklerin zaman içerisinde karşılığının alınacağına rivayet eder.

Rüyada Yumurta Pişirip Yemek

Rüyada taze bir yumurtayı kırıp yağda pişirdiğini ve yemek, izzet, ferahlık, sevinç, rızık, menfaat ve mala alâmettir. Turna kuşunun yumurtası, fakir ve miskin evlada işarettir. Rüyada kendisine bir yumurta verildiğini görmek, şerefli ve aziz bir çocuğun olmasına işarettir. Pişmiş yumurta yemek; zahmetle elde edeceğiniz mala yorumlanır.

Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kırık yumurta gören kişinin isteklerinin ve arzularının yakın zaman içerisinde olacağına, isyan etmek yerine Allah'a şükür etmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada kırık yumurta görmek, rüya sahibinin birini derinden üzeceğine, bu durumu çok sonradan fark edip mutsuz ve huzursuz olacağına yorulur.

Tavuğun Yumurtlaması

Tavuğun yumurtladığını gören kimsenin bir çocuğu olur. Taze pismiş yumurta, kolaylıkla elde edilen rızıktır. Çiğ yumurta yediğini gören, haram mal yer, yahut zina eder, ya da hüzün ve kedere düşer.

Rüyada yumurta görmek ne anlama gelir?

Yumurtanın kabuğunu yediğini gören kimse örtülü bir şeyin üstünü açar.

Kucağına beyaz bir horozu alıp horozdan piliçler çektiğini görse, o yerde bir öğretmen tarafından çocuklara öğretilecek ilim ve sanata işarettir. Yumurtasının çok olduğunu gören kimsenin, zayi olmasından korkulan mal ve eşyasına işarettir.

Rüyada Beyaz Yumurta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kırık yumurta görmesi kişinin elde edeceği başarıda ailesinin de emeğinin olacağına, ailesine büyük bir teşekkür borcunun olacağına delalet eder. Rüyada beyaz yumurta görmek, aynı zamanda parlak bir gelecek, saygı değer bir iş anlamlarını da taşır.

Rüyada Çok Sayıda Yumurta Görmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara ve değerlendirmelere göre rüyada çok sayıda yumurta görmek, rüya sahibinin karşısına çeşitli iş fırsatlarının çıkacağına, bu konuda karar vermeden önce aile büyüklerine danışması gerekeceğine delalet eder. Rüyada çok sayıda yumurta görmek aynı zamanda hane içerisinde var olacak huzur ve bereketin habercisidir

Rüyada kendisine bir yumurta verildiğini gören kimsenin şerefli ve aziz bir çocuğu olur. Yumurtanın kırıldığını görürse, çocuğu vefat eder. Çok yumurta bekar için evlenmeye, evliler için erkek çocuğa işarettir.

Rüyada pişmiş yumurtayı soyduğunu gören kimse mala erişir. Bundan dolayı yumurtanın beyazı gümüş; sarısı altındır. Yumurta evlat, kan ve hizmetçiye de işarettir.Yumurta bazen kabirlere, güzel kadının dişlerine, hısım, akraba ve dostları bir araya toplanmalarına ve para biriktirmeye işarettir.

Rüyada yumurta aldığını görmek, zenginlik ve mutluluk demektir. Çok çocuklu ve mutlu bir evlilik. Yumurta yemek, aile içinde yaşanacak bir gerginliğin işaretidir.