Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara görmek dert, sıkıntı, zorluk, yokluk, üzüntü gam ve kederden sonra gelecek olan huzur, ferahlık ve esenliğe delalet eder.

Rüyada Sigara İçmek
sigara

Rüyada Sigara İçmek

 Rüyada sigara içmek, kadın ver erkekler için ayrı ayrı yorumlanır. Rüyada sigara içtiğini gören kişi erkekse, dar zamanlarının sonlanacağına rivayet edilmiştir. Sigara içtiğini gören kişi kadınsa, işe başlayacağına ve tanışmaya delalet eder. Rüyada başkasının sigara içtiğini görmek, başkalarının hayatına imrenmeye yorumlanır.

Rüya sahibinin kendi hayatını beğenmediğini, sürekli başkalarına imrendiği biçiminde rivayet edilir. Alimler böyle kişilerin iflah olmalarının mümkün olmadığını belirtirler. Rüyada sigara içmek, hayra veya sevaba yorumlanmaz. Rüyada sigara içmenin, çok olumsuz yorumunun olduğunu belirtmek gerekir. Sigara içmenin, rüya içerisinde sıkıntılı durum manasına gelmediğini belirtmekte fayda var.

 Rüyada Başka Birinin Elinde Sigara Görmek

 Rüyada başka birinin elinde sigara görmek, akıl karış olmayan işlere bulaşmaya rivayettir. Rüya sahibinin çok enteresan, bilinmeyen, sevilmeyen işlere burnunu sıkmasına yorumlanır. Ancak sonuç olarak rüya sahibinin zorluklar yaşayacağına delalet eder. Rüyada başka birinin elinde sigara görmek, işlerin ters gitmesine, büyük sıkıntılara rivayettir.

 Kişi, ailesiyle küsebilir. Uzun süre barışma problemleri başlayabilir. Rüyada başka birinin elinde sigara görmek, çocukların sıkıntılar çıkarmasına, büyüdükçe laf dinlemediklerine yorumlanır. Rüyada başka birinde sigara görmek, akıl sahibi insanları etrafta bulunmadığına işarettir. Kişi eğer ilim arıyorsa, uzak diyarlara gitmelidir. Rüyada başka birinin elinde sigara gören birisi, hayallerine kavuşmak için çabalıyor ve buna ulaşamıyor demektir.

Rüyada Sigara İçen Erkek Görmek

Rüyada sigara içen erkek görmek, rızkın azalacağına, geçim derdinin çoğalacağına delalet eder. Erkek birinin sigarayı sürekli içtiğini görmek, dardan sıkıntıdan hiç çıkılmayacağı manasında kullanılır. Rüyada sigara içen kadın görmek, bereket manasında kullanılır. Bazı yorumlara göre kadının sigara içtiğini görmek, hayattan beklentilerin karşılanmayacağını ifade ediyor.

Sigara İçmeyen Birinin İçtiğini Görmek

Sigarayla alakasız olan birinin sigara içtiğini görmek, önemli bir işe girileceği ama bunun bozulacağı manasına gelir. Üstelik işin bozulmasına sebep olan kişinin hiç beklenmedik birisi olabilir. Rüya sahibinin arkasından birilerinin kuyu kazmaya başlandığı rüyanın tabirinde yer alır. Rüyada başka birine ait olan sigarayı içmek, dara düşüleceğine hikmet eder. Kişinin dardan kurtulması için Allah'a sığınması gerektiği, sürekli dualara başvurmasından bahsedilir.

Rüyada Sigara Elinde Olup İçmemek

Rüya sahibi elinde bir sigara görüyor ve bunu görüyorsa bu nefsini yenebileceği manasında gelir. Hayatında karşılaşacağı zorluklara kendi gücüyle göğüs gerebileceğinin farkında olmalıdır. Sigara elinde olup içmemek, bir şeylerden vazgeçmek tabirine de gelir.

Rüyada sigara içen birilerine kızmak, insanların hayatlarına müdahalede bulunmak manasındadır. Ancak İslam alimleri, rüya sahibinin bunu bırakması gerektiğini, güzellikle ifade edilmesi gerektiğini belirtirler.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyada sigara paketi görmek, ilim konusunda meraklı olunduğu ancak bunun için çalışılmadığı manasındadır. Sigara paketinin boş olduğunu görmek, nasibinin gittikçe azalacağını, evini, arabasını satabileceği manasında tabir edilir. Rüya sahibinin her türlü zorluğa hazırlık olmalı, alimlerce tavsiye edilir. Sigara paketinin düştüğünü görmek, huzurlu bir geleceğin rüya sahibine geleceğini belirtir.

Rüyada Sigara Yakmak

Rüya sahibi rüyasında sigara yaktığını görürse, yakın zamanda bir musibetle karşılaşabilir. Bu musibetten kurtulmak için mutlaka sadakalar vermesi gereklidir. Rüyada sigarası olmamak, kalmamak kişinin elinin dara düşeceğine işaret eder. Sigarasız kalmanın diğer fazileti, anlayışsız insanlarla karşılaşmak anlamına da gelir. Rüyasında sigarasının bittiğini görenlerin, kendi hayatlarında bir şeyleri yanlış yapacaklarına tabir olunur.

Rüyada Sigara İçmeyi Bırakmak

Rüyada sigara içtiğini bırakan bir kimsenin, hayatı düzene girer. Her istediğine kavuşmaya başlar. Bereketli ve sıhhatli günlere amade olur. Bir kişi tarafından rüyada sigara içmeye zorlanmak, tabircilere göre farklı şekilde yorumlanır. Tabircilerin bir kısmı rüyada birisi tarafından sigara içmeye zorlanmanın, zoraki bir evliliğe delalet ettiğini söylerler. Diğer rüya tabircileri, sigara içmeye zorlanmanın, fayda sağlayacağını, kişinin hayatındaki insanları tanımaya başlayacağını söylerler.