Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyasında eski sevgisini gören sahibi aile ve iş hayatında yaşayacağı bazı sıkıntılar ve başarısızlık korkusu yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek
eski-sevgili

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

Rüyasında eski sevgisini gören sahibi aile ve iş hayatında yaşayacağı bazı sıkıntılar ve başarısızlık korkusu yaşayacağına işaret etmektedir. Eğer rüyayı gören kişi bekar ve sevgilisi yok ise, yeni bir aşkın ve birlikteliğin habercisi olarak nitelendirilmektedir. Rüyayı gören kişi bekar ve sevgilisi var ise aşk hayatında yaşayacağı birtakım sıkıntılar ve ayrılık olacağına işaret etmektedir. Eğer evliyseniz ve eski sevgiliniz görmüşseniz evlilik hayatınızda yaşayacağınız birtakım sıkıntılara ve evliliğinizin kötü gitmesine işaret etmektedir. Her rüya psikolojik olarak temelde yer edinmektedir. Bu günlük yaşamınızda eski sevgilinizi özlediğinizin kanıtıdır.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE SARILMAK

Rüyada eski sevgiliye sarılmak sağlık açısından geçireceğiniz birtakım sıkıntılara ve hasta olmaya işarettir. Başka yorumlar da rüyada görülen eski sevgiliye sarılmak, kişinin psikolojik açıdan özlediğine işaret eder. Rüya açısından da rüyada eski sevgiliye sarılmak, kişinin eski ilişkisinde yaşadığı kırıcı ve üzüntülü anıları bir kenara bırakıp yeni bir ilişkiye hazır olduğunu eğer yakın çevrenizde sizden hoşlanan ve sizin ile yeni bir ilişkiye başlamak isteyen biri var ise bir şans vermeye işaret eder. Rüyada eski sevgiliye sarılmak, eski sevgilinizi özlemeye ve tekrar birlikte olmayı arzuladığınızı işaret eder. Artık düşünceleri bir kenara bırakıp kendi hayatınıza bakmanız gerekmektedir.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE BARIŞMAK

Rüyada eski sevgili ile barışmak, şifa bulmaya hastanın iyileşmesine işaret eder. Eski sevgili ile barışmak kişi için eski fikir ve düşüncelere dönmeye, eskiye dönmeye işaret etmektedir. İş hayatınızda eski işinize, eski konumunuza dönmeye de işaret etmektedir.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE EVLENDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada eski ile evlendiğini görmek rüya sahibi için güzel gelişmelerin habercisidir. Arzuladığınız ve olmasını istediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine işarettir. Evli olan ve bekar olup sevgilisi olan kişiler için rüyasında eski sevgilisi ile evlendiğini görmek, yaşanacak sıkıntılara ve huzursuzluklara işaret etmektedir.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN ARAMASI

Rüyada eski sevgilinin araması rüya sahibini eskiye özlem duyduğuna, eski sevgilisini özlediğine ve konuşmak istediğinin niteliğini taşır. Herkes için farklı yorumlar içermektedir. Rüyada eski sevgilinin araması alınacak üzüntülü ve can sıkıcı bir haberin varlığına işarete etmektedir. Olumlu ve olumsuz olarak gelecek olan habere şaşkınlık duyacağına işaret eder. Eskiye dönük bazı soru işaretleri ve takılı kaldığı durumlar noktasında önüne, geleceğine bakamadığı ve yeni başlangıçlar yamadığını da göstermektedir. Eskinin kendisini hala etkilediğini ve eski sevgiliye karşı duyulan özlem olarak da nitelendirilmektedir.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE CİNSEL MÜNASEBET

Rüyada eski sevgili ile seviştiğini görmek, rüya sahibinin iş hayatında elde edeceği başarılara ve eline geçecek kazançlara yorulmaktadır. Kişi aklına ve mantığına uygun ve âşık olacağı bir insan ile tanışıp mutlu olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin âşık olduğu ve açılamadığı bir kişiye açılıp içindeki duygularını söyledikten sonra rahatlayacağına işaret eder. İş hayatında yapacağı ortaklıklar ve elde edeceği başarılar olarak da yorumlanmaktadır.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN AĞLAMASI

Rüyada eski sevgilinin ağladığı görmek alınacak güzel ve sevindirici haberlere işaret eder. Eğer rüyada ayrıldıktan sonra ağladığını görürseniz ya kötü günleri atlatıp yeni başlangıçlar yapacağınıza ya da eski sevgiliniz ile tekrar barışmaya işaret eder.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ KISKANMAK

Rüyada eski sevgiliyi tanımadığı ya da tanıdığı bir kimse ile görüp kıskandıysanız onu hala özlediğiniz ve ona karşı bir şeyler beslediğinizi, geri dönmek istediğinizin göstergesidir. Rüyanızda tanıdığınız ya da tanımadığınız bir kimse ile birlikte görüp kıskandıysanız size gelecek olan güzel ve sizi mutlu edip heyecanlandıracak olan haberlerin varlığına işaret eder.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ ÖPMEK

Rüyayı gören kişi bekar bir kimse ise yeni başlangıçlara ya da evliliğe işaret eder. Eski sevgiliyi öpmek yeni gerçekleşecek olan bir doğumun müjdeleyicisidir. Eğer eski sevgiliyi dudağından öpmüşseniz elinize geçecek olan bir miktar paradan, eğer yanağından öptüyseniz elde edeceğiniz büyük kazançlar olarak yorumlanmaktadır. Rüyada eski sevgili öpmek gelecek olan bir müjde ya da güzel bir habere işaret etmektedir.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN ELİNİ TUTMAK

Rüyada eski sevgilinin elini tuttuğunu görmek, rüya sahibinin iş hayatından birinden gelecek olan bir yardıma işaret etmektedir. Gelecek olan yardım ile çok iyi başarılar ve kazançlar elde edecektir. Eğer elinizi tutarken, elinizi bırakmışsa, iş hayatınızdan gelecek olan yardımın geri çekileceğine ve sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ MUTLU GÖRMEK

Rüyada eski sevgili mutlu bir şekilde görmek, gelecek olan bir mutlu habere ya da gelecek olan haber ile birlikteliğe işaret etmektedir.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN ÖLMESİ

Rüyanızda eski sevgilinizin öldüğünü görmüşseniz, eski sevgilinize karşı artık bir şeyler hissetmediğinizi, artık unutmak üzere olduğunuza işaret eder. Aynı zamanda yeni bir ilişkiye başlama konusunda hazır olduğunuzu, yakın zamanda hayatınıza birini alacağınızı ve eski defterin kapanacağını işaret etmektedir.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN HEDİYE ALMASI

Rüyada eski sevgilinizin size hediye aldığı gördüyseniz artık sıkıntılı ve üzüntülü günlerin geride kalacağına işaret eder. Aynı zamanda üzüntülü günlerin sonucunda hasta olmaya da işaret etmektedir. Kişi iş hayatında güzel iş teklifleri alacağına bu teklifleri iyi değerlendirip güzel kazançlar elde edeceği anlamına da gelmektedir. Fakir ve aç olan bir kimseye yapılacak olan bir yardımında niteliğini taşımaktadır.