Rüyada Polis Görmek

Rüyada Polis Görmek Rüya sahibinin polis ve askeri aynı anda rüyasında görmesi demek, iş ve aile hayatında her şeyin düzgün bir biçimde ilerler iken yakın zamanda atılacak bir adım sebebi ile bazı kötü durumların ortaya çıkacağına delalet eder. Bu problemlerin yanı sıra iş ve aile hayatında da çok büyük sorunların doğmasına neden olacağı tabir edilir. Ortak olarak girilmiş bir işin ise ortakların arasını açacağına ve ekonomik olarak ciddi sıkıntıların baş göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada Polis Görmek

Rüyada Polis Görmek

Rüya sahibinin polis ve askeri aynı anda rüyasında görmesi demek, iş ve aile hayatında her şeyin düzgün bir biçimde ilerler iken yakın zamanda atılacak bir adım sebebi ile bazı kötü durumların ortaya çıkacağına delalet eder. Bu problemlerin yanı sıra iş ve aile hayatında da çok büyük sorunların doğmasına neden olacağı tabir edilir. Ortak olarak girilmiş bir işin ise ortakların arasını açacağına ve ekonomik olarak ciddi sıkıntıların baş göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada Birden Çok Polis Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında birden fazla polisi bir arada görmesi, aile ve eğitim hayatı içerisinde yaşanacak olan hayırlı ve olumlu gelişmelere delalet eden bir rüyadır. Alınacak güzel bir haber ile beraber mutluluk gözyaşlarının akacağına, bununla beraber tüm aile bireylerinin daha sıkı bağlar kurarak mutluluk dolu bir sürecin ilerleme göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada Kadın Polis Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kadın polis görmesi, iş yaşamında meydana gelecek olan hayırlı gelişmeler biçiminde tabir edilir. Rüya sahibinin ofisinde kendine verilen bir işi üstün başarıyla yerine getireceğine ve bu üstün başarı sayesinde kısa süre diliminde büyük şirketlerin büyük makamlarında olması için iş teklifleri alacağı manasına gelir. Hali ile maddi ve manevi anlamda huzura kavuşulması biçiminde de tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Sivil Polis Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında sivil kıyafetlere sahip bir polis görmesi, rüya sahibinin senelerden beri hayalini kurmuş olduğu bazı şeylere herhangi bir biçimde zahmet veya emek vermeksizin yakınlarının ve sevdiklerinin verdiği maddi katkı ile kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Polis Kıyafeti Giymek

Rüyayı gören kişinin rüyasında polis kostümü giydiğini görmesi, hayırlara vesile olacak biçimde yorumlanır. Rüya sahibinin çok uzun zamandan beridir işsiz ve para sıkıntısı çekmesine rağmen bulduğu bir iş sayesinde yaşamının ciddi anlamda düzene gireceğine delalet eder. Bulunan bu iş hem mutluluk, huzur hem de maddi anlamda rüya sahibinin hayatında güzel gelişmelere yol açacağı biçiminde de tabir edilen bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Polis Olmak

Rüyanızda eğer ki polis olduğunuzu görüyorsanız hayırlı yorumlanan bir rüya görmüşsünüz demektir. Bu rüya, bir sorumluluk üstleneceğinize ve bu sorumluluğu yerine getirirken üstün başarı elde ederek kısa bir süre dilimi içerisinde mertebe yükseleceğiniz, nam kazanacağınız manasına gelmektedir. Bu makam, polislikten ziyade devletin muhtelif alanlarında elde edilecek bir memurluk makamı biçiminde de yorumlanabilir. Ancak genel olarak elde edilecek iş yaşamındaki bir başarı ve kademe atlama biçiminde hayırlara vesile eden bir rüyadır.