Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek birçok şekilde yorumlanır. Kişinin nasıl ve kimin gördüğü rüyayı yorumlamada önem arz etmektedir. Bakıldığı zaman rüyada para görmek pek hayra yorulmaz.

Rüyada Para Görmek
ruyada-para-gormek

RÜYADA PARA GÖRMEK

Rüyada para görmek birçok şekilde yorumlanır. Kişinin nasıl ve kimin gördüğü rüyayı yorumlamada önem arz etmektedir. Bakıldığı zaman rüyada para görmek pek hayra yorulmaz. Rüyasında para gören kişinin yakın gelecekte başına gelecek olan bir husumete veya belaya yorumlanır. İş hayatında yaşayacağı problem ya da aksaklıklarında habercisi olabilir. Başka bir yorum olarak da hane içine girecek olan bir paranın hemen çıkması anlamına da gelmektedir.

RÜYADA BOZUK PARA GÖRMEK

Rüyada bozuk para görmek hayra yorulmamaktadır. Yaşanılacak kötü olaylara ve gelecek olan sıkıntıların habercisi olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin istediği ve planladığı şeylerin olması noktasında sıkıntı yaşayacağına önüne engeller çıkacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında bir takım sıkıntı ve engeller yaşayıp elde edeceği kazancın hayırlı ve helal para olmayacağı anlamına gelmektedir.

RÜYADA BOZUK PARA BULMAK

Rüyada bozuk para bulmak, bozuk para görmenin aksine hayırlı yorumlanmaktadır. Rüyada bulunan bozuk para kişinin olmasını ve planladığı şeylerin olması noktasında yaşayacağı sıkıntıları ve olumsuzlukların yoluna girip iyi ve hayırlı bir şekilde planlarının gerçekleşeceğine işaret eder. Kişinin iş hayatında yapmış olduğu işlerin ve kazancının hayırlı bir şekilde geri dönüşüne yorumlanmaktadır. Kişi hayırlı kazançlar elde etmeye başlayacaktır.

RÜYADA KAĞIT PARA GÖRMEK

Rüyasında kâğıt para gören kişi için bu rüya işaret niteliği taşımaktadır. Birçok şekilde yorumlanmakta olan bu rüya, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı aksilikler ile haksız kazanç elde etmek olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve aksilikler ile karşılaşıp bu zamanları atlatacağına da yorumlanmaktadır. Aynı zamanda yaşayacağı zor günlerin habercisi niteliği de taşımaktadır. Başka bir yorum olarak da rüya da görülen kâğıt para işi hayatında işlerinin yoluna gireceğine ve büyük kazançlar elde edeceğine de işarettir.

RÜYADA KAĞIT PARA BULMAK

Rüyada kâğıt para bulmak bol kazançlara, işlerinin yoluna girmesine, eline geçecek olan büyük bir paraya işarettir. Bazı yorumlarda akrabalardan, yakın çevreden gelecek olan bir habere de işaret etmektedir. Rüya sahibi için de işaret niteliği taşıyan bu rüya, kişin yaşayacağı olumsuzluklar ve sıkıntılar için tedbirli olması gerektiğine, eğer tedbirli olursa gelecek olan sıkıntıları yakın zamanda atlatacağına da işaret etmektedir. Farklı bir yorumda rüya sahibi için elde edeceği mevkie, iyi bir konumda olmaya ve elde edeceği başarılara işaret etmektedir.

RÜYADA KAĞIT PARA SAYMAK

Rüyada kâğıt para saymak rüyayı gören kişi için pek hayır niteliği taşımamaktadır. Rüya sahibinin günlük yaşantısında karşısına çıkacak engellere, sıkıntılara ve bu sıkıntılar sonucunda yaşayacağı üzüntüleri işaret etmektedir. İş hayatında karşısına çıkacak olan engellere, haksız kazanca ve zor günler yaşayacağına yorumlanır. Iş hayatının yoluna girmesi ve sıkıntıların atlatılması sonucunda elde edeceği kazanca ve plan ve projelerinin gerçekleşmesi sonucunda yakalayacağı başarıları da işaret etmektedir.

RÜYADA BOZUK PARA SAYMAK

Rüyada bozuk para saymak, rüya sahibinin çevresindeki insanların dedikodusun yaptığına ve rüyasında gördüğü bozuk paraların çokluğunun derecesine göre ağır konuştuğuna işaret etmektedir. Rüyayı gören kişin çok savurgan olduğuna, elindeki parayı çarçur ettiğine işaret etmektedir. Rüya sahibi eğer bu şekilde davranmaya devam ederse yakında gelecek olan sıkıntılı ve üzüntülü günlerin varlığına işaret etmektedir. Başka bir yorum olarak da rüya sahibin iş hayatında yakalayacağı başarılara ve elde edeceği bol kazançlara işaret etmektedir.

RÜYADA YABANCI PARA GÖRMEK

Rüya sahibinin eline geçecek olan büyük paralara, mal varlığına ve mülk sahibi olup, zengin olmaya işaret etmektedir. Kişinin iş hayatında elde edeceği başarılara ve bu başarılar sonucunda elde edeceği mevki ve makama, çevresindeki kişilerin takdirini kazanmaya işaret etmektedir. Aileden gelecek olan bir miras niteliği de taşımaktadır.

RÜYADA BORÇ PARA ALMAK

Kişinin para harcama noktasında çok savurgan olduğuna eğer bu şekilde devam ederse kişinin büyük maddi kayıpları olacağına işaret etmektedir. Kişi çok gururlu bir yapıya sahip olduğu için zor durumda kaldığında gururunu bir kenara koyup para istemek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

RÜYADA BORÇ PARA VERMEK

Rüyasında borç para verdiğini gören kişi bütün sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelmektedir. Çok cömert bir kişi olduğunu gösteren bu rüya, rüya sahibinin yapacağı yardımlara, yardım isteyen bir kişinin yardımına koşacağına ve o kişinin sıkıntılarını atlatmasında yardımcı olup hayır duasını alacağına işaret etmektedir. Ayrıca büyük iş yatırımları yapıp elde edeceği başarılara ve elde edeceği hayırlı kazançlara yorulmaktadır.

RÜYADA PARA KAYBETMEK

Kişinin iş hayatında vereceği yanlış kararlara ve bu yanlış kararlar doğrultusunda maddi, manevi kayıplar yaşayacağına işaret etmektedir. Kişinin yaşantısında da vereceği yanlış kararlar doğrultusunda yakın çevresindeki insanları kırmaya ve kaybetmeye de yorulmaktadır. Kişinin normal yaşantısı ve iş hayatında vereceği yanlış kararlar doğrultusunda maddi, manevi kayıpların büyüklüğü ve şaşkınlığından dolayı düşünüp, karar verir doğru adımlar atması neticesine kısa zamanda olmasa da biraz zaman geçtikten sonra her şeyin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

RÜYADA PARA BULMAK

Kişinin elde edeceği kazançlara, zengin olmasına ve malının, mülkünün genişlemesin yorulmaktadır. Kişinin iş hayatında elde edeceği başarılar neticesinde bol kazançlar elde etmeye işaret etmektedir. Rüyasında para bulduğunu gören kişi eğer bekar bir kimse ise hayırlı bir evliliğe ve mutlu bir yaşantı kurmaya işaret etmektedir.