Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmenin tabiri nedir? Kedinin cinsiyetine ve rüya sahibinin niteliğine göre değişen rüyanın tabiri nasıldır?

Rüyada Kedi Görmek
ruyada-kedi-gormek

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, bazen de kedi, zinadan meydana gelmiş ve yol üzerine atılmış babası bilinmeyen çocuğa işarettir. Bazen de kedi, söz ve şaka yapan, manasız ve akıl dışı söz söyleyerek köçekler gibi oynayarak halka kendisini sevdirmeye çalışan ve bununla beraber bazı durumları dikkatinden kaçırmayan ve fırsat buldukça fesat çıkarmaya çalışan bir adama işarettir.

Rüyada kedi görmek ne demektir?

Rüyada kedi görmek, kişinin çocuk sahibi olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi kadın ise, eşinden ötürü biraz sıkıntı çekeceğine, çevresinde düşmanlar olacağına dair yorumlanır. Rüyada kedi görmek, oldukça laubali ve etrafındaki insanları kandıran, samimiyetsiz, iki yüzlü erkek şeklinde yorumlanmaktadır. Bir başka rüya tabirine göre rüya içerisinde kedi görmek; kişi anne ise, çocuğuna karşı gereğinden çok zorlayıcı davranması, onun eğitimi adına çocuğu sıkacak bir biçimde gereksiz çaba harcaması anlamına gelir.

Rüyada siyah kedi görmek ne demektir?

Rüyada siyah kedi görmek, rüya sahibinin, herhangi bir nedenden dolayı, kalbinde tarif edilemeyen bir sıkıntı hissedeceğine, bundan ötürü de devamlı bir huzursuzluk içerisinde kalacağına, diken üstünde yaşayacağına ve bu sorunlarından, sıkıntılarından kurtulmak adına problemin çıkış noktası bulmasının çok önemli olacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek, rüya sahibinin, aile yaşamında ve iş yaşamında oldukça sorunlu, sıkıntılı ve zor zamanlarının yaklaşmakta olduğunun habercisidir. Rüya sahibinin bu durumda, sabır ve azim göstererek bu problemlerden kurtulacağına yorulur. Aynı şekilde, karşılaşılacak olan sorunların karşısında sabır gösterilmesi halinde refaha ulaşılacağına işaret edilmektedir.

Rüyada Kedi Sevmek 

Rüyada kedi sevmek, farklı şekillerde yorumlanmıştır. Yeni bir işe başlamadan önce akıl danışacağınız kişiyi çok dikkatli seçeceğinizi ve iki kere düşünüp bir kez adım atacağınızı ifade eder. Rüyada beyaz kedi sevmek, bile isteye düşmanla dost olmaya çalışacağınızı ve bunun sizin başınıza bin türlü belalar açacağını rivayet eder. 

Rüyada Yavru Kedi Sevmek 

Rüyada yavru kedi sevmek, rüyayı gören bireyin kendisiyle barışık biri olduğuna, yaşama olumlu yönlerden baktığına, en kötü zamanlarında bile umudunu kaybetmeyip yoluna devam ettiğine işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Saldırması 

Rüyada kedi saldırması görmek, etrafınızda size baskı kuran insanların varlığına işaret eder. Hayatınızda ne yapıp yapmamanızın gerektiğini söyleyen çok fazla insan olacağına ve en sonunda baskılardan sıkılıp, kendinizi özgür hissedeceğiniz bir yere taşınacağınıza delalet eder.