Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek ne anlama geldiğini öğrenerek günlük yaşantınızda gerçekleşen olayların yorumunu yapabilirsiniz.

Rüyada Kar Görmek
ruyada-kar-gormek

RÜYADA KAR GÖRMEK

Kar beyazlığı ve saflığı yansıttığı için rüyada kar görmek aydınlığı, hastalıklardan kurtulup şifa bulmayı işaret eder. Yaşanılan sıkıntılardan aydınlığa çıkmaya işarettir.

Mevsiminde görülen kar iyiye işaret eder. Bütün sıkıntılardan kurtulup aydınlığa çıkmaya, refaha ve berekete işarettir.

Mevsimi olmadığı bir vakitte rüyada görülen kar hayırlı değildir. Yakın zamanda gelecek sıkıntılara ve bu sıkıntılar ile başa çıkmaya, fazlası ile yaşanacak üzüntülere işaret eder.

Rüyada görülen kar eğer eğer mevsimsel olarak iklimi soğuk bir bölgede görülmüş ise bereketin habercisidir.

Eğer rüyada görülen kar iklimi sıcak bir bölgede görülmüş ise sıkıntılı zamanlara yaşanılacak zorluklara ve kıtlığa işaret eder.

RÜYADA KAR İLE OYNADIĞINI GÖRMEK

Rüyasında kar ile oynadığını gören kimse güzel günlerin artık onun için geldiğine, eğer maddi açıdan sıkıntıda ise eline bol miktarda para geçeceğine ve maddi sıkıntının atlatılacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi hasta ise hastalığından kısa süre içinde kurtulacağına ve şifasını bulacağına da işaret eder.

RÜYADA KARDAN ADAM YAPMAK

Rüyayı gören kişinin olmasını istediği istekleri için biraz zamanın gerektiğine eğer aceleci davranır ise işlerin sarpa saracağına, aceleci davranması sonucunda ani kararlar alacağına, sabrın sonunun selamet olması gerektiğini bilip eğer bu şekilde devam ederse isteklerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Başka bir yorumda rüyada kardan adam yaptığını gören kimsenin söylemiş olduğu yalanların ve sırların ortaya çıkacağına ve bu ortaya çıkan yalan ve sırların sonucunda rezil olup dışlanmaya işaret eder. Haklı olsanız dahi haksız duruma düşmeye ve kimsenin inanmayacağı anlamına gelir.

RÜYADA KARDAN ADAM YAPAN ÇOCUKLAR GÖRMEK

İyilik yaptığınız bir kişiden kötülük görebilir ve sizin iyi niyetinizi suistimal edebilir. Daha dikkatli olarak iyilik yaptığınız bir kişiden illaki iyilik beklememek gerekir. Sizin iyilik yaptığınız kimse kötülüğünüzü düşünüyor olabilir.

RÜYADA KARDA KAYMAK

Rüyada karda kaydığını görmek iyiye yorumlanır. Kişi hasta ise şifa bulmaya, kişinin sıkıntıları var ise sıkıntılardan kurtulmaya ve aydınlığa işaret eder. Rüyada karda kaydığını gören kimse hiç beklemediği bir anda ve hiç beklemediği bir kimseden iyiliğini, faydasını göreceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin gelirinde bolluğa ve geçimini iyi bir şekilde sağlayacağına işaret eder.

RÜYADA KARDA YÜRÜMEK

Rüyasında karda yürüdüğünü gören kişi için bu rüya hayırlı ve güzeldir. Rüyasında karda yürüdüğünü gören kişi için güzel günlere hiç beklemediği bir kişiden göreceği iyiliğe ve hiç beklemediği bir anda gelecek olan güzel habere işaret eder.

RÜYADA KARDA KOŞMAK

Rüyasında karda koştuğunu gören kişi yaşayacağı zorluklar sonucunda istediği şeylere ulaşacağına ve zor şartlar altında ulaşmış olduğu başarıların meyvesini alacağına işaret eder.