Rüyada Kaçırılmak

Rüyada kaçırılmak, rüya sahibi ile ilgilenen, onu göz hapsinde tutan ve adım adım izleyen bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada Kaçırılmak
ruyada-kacirilmak

 Rüyada Kaçırılmak

 Rüyada kaçırılmak kişinin çevresinde menfaat için belli başlı bazı kimselerin olduğuna dair yorumlanmaktadır. Daha çok menfaat elde etmeye çalışan bireyler olarak nitelemek mümkün. Aynı zamanda rüya sahibinin bu durumdan zarar göreceğine dair de işaret etmektedir. Rüyada kaçırılmak kişinin hayatı ile ilgili bazı kararları tek başına alacağına dair yorumlanır. Ancak bu kararların veremediğini ve bu sebepten dolayı da mutsuz olduğuna dair yoruma açıktır.

 Rüyada Kaçırıldığını Görmek

 Rüyada kaçırıldığını görmek açık sözlülük anlamına gelmektedir. Özellikle düşmanca duygular beslenen kişiye karşı saf ve temiz duygular ile rüya sahibinin yaklaşımı göstereceğine dair yorumlanır. Aynı zamanda rüyada kaçırılmak istendiğini görmek akıl hocalarına işaret eder. Rüyasında kişinin etrafında oldukça fazla akıl hocası bulunduğunu gösterir. Diğer yandan bu kişilerin arasında' kötü niyetli insanların da olduğunu anlatmaktadır.

Rüyada Kaçmak

Rüya sahibinin huy ve tavır değiştirmesine, kişiliğinin olumsuz yönde değişmesine delalet eder. Bu büyük değişim rüya sahibinin çevresi için de şok edici etki yaratacak, herkes rüya sahibinin eski haline geri dönmesini dileyecektir.

Rüyada Birinden Kaçmak

Rüya sahibinin bir şey üzerinde, uykularını kaçıracağı kadar duyduğu kaygıların yersiz olduğunu fark edip, nihayet eski huzuruna ve mutluluğuna geri kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kovalanmak

Rüya sahibinin bildiği bir gerçeği bir türlü kabullenmediği, bunu dillendiren kişilere ters tepki gösterdiği ve durumu inatla inkâr ettiği anlamına gelir. Rüya sahibi bu gerçeği ört bas etme fikrini o kadar benimsemiştir ki başkalarına o konu üzerinde konuşma hakkı dahi tanımamaktadır.

Rüyada Saklanmak

Rüya sahibinin bir sırrı olduğuna ve bunu hiç kimseyle paylaşmaya cesaret edemediğine işaret eder. Rüyada saklanmak rüya sahibinin ısrarla gizlediği şeylere yorulur.

Rüyada Biri Tarafından Arabayla Kaçırıldığını Görmek


Rüyada biri tarafından arabayla kaçırıldığını görmek, rüya sahibinin kötü niyetli kişiler tarafından aldatılmak istenildiğinin işaretidir. Rüya sahibinin dürüst, doğruluktan vazgeçmeyen ve haramdan uzak duran biri olması nedeniyle, art niyetli kişiler amaçlarına ulaşamayacaklardır.

Rüyada arabayla kaçırıldığını gören kişinin aile düzenini yeniden kuracağına rivayet ediliyor. Bir süredir ailesini ihmal eden, eşine gereken özeni göstermeyen rüya sahibinin, yaptığı yanlıştan dönüp, aile bağını kuvvetlendireceğine yoruluyor.

Rüya sahibinin iş hayatında bir değişiklik yapacağı şeklinde de bu rüya yorumlanıyor. İş sahibi, alacağı ani bir kararla, işinden istifa edip, kendine bir iş kuracağına işaret ediliyor. Kişi, kuracağı küçük işletmede ilk zamanlar kar etmese de, sebat ederek çalışmasına devam edecek ve bereketli kazanca kavuşacaktır.


Rüyada Kaçırılmaktan Kurtulduğunu Görmek

Rüyada kaçırılmaktan kurtulmak, kişinin radikal kararlar alacağının işaretidir. Rüya sahibi, yeni bir karaktere bürünüp, farklı davranışlar sergileyecektir. Kişi kabuğunu kırıp, kararlı adımlar atacaktır.

Rüya yorumcuları bu rüyayı hayırlı olarak yorumluyorlar. Kişideki değişiklikler daha ziyade olumlu yönde olacaktır.

Rüyada Kaçırılmak ve Kurtulduğunu Görmek

Rüyada kaçırılmak ve kurtulduğunu görmek de hayra yoruluyor. Kişinin hayatıyla ilgili kararları kendisinin alacağına işaret ediliyor. Rüyayı gören kişi bekarsa, artık kendi ayakları üzerinde duracağını, kendi hayatıyla ilgili kararları kendisinin alacağının delaletidir. Rüyayı gören kişi evliyse, iş ve aile hayatına karışılmasını önleyeceği, dış etkenlere kulağını kapayacağı şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Çocuğunun Kaçırıldığını Görmek


Rüyada çocuğunun kaçırıldığını görmek genel olarak kişinin sevdiği insanları kaybetme korkusu yaşadığının işaretidir. Rüya her ne kadar sıkıntılı ve olumsuz olsa da, tersi çıkan rüyalardandır. Bu rüya, rüya yorumcuları tarafından hayra yoruluyor. Rüya sahibinin, sıkıntılarının son bulup, feraha kavuşacağı, normal hayatına geri döneceğine işaret ediliyor.