Rüyada Jop Görmek

Rüyada jop görülmesi, kendi yaptığınız işte sözünüzün geçtiğine, saygınlığınızın ve itibarınızın yerinde olduğuna, bu gücü de kullanmaktan çekinmemeniz gerektiğine işaret eder. Rüya sahibi elinde olan bu gücü adaletli olarak kullanmaya özen gösterir.

Rüyada Jop Görmek
ruyada-jop-gormek

Rüyada Jop Görmek

Rüyada jop görülmesi, kendi yaptığınız işte sözünüzün geçtiğine, saygınlığınızın ve itibarınızın yerinde olduğuna, bu gücü de kullanmaktan çekinmemeniz gerektiğine işaret eder. Rüya sahibi elinde olan bu gücü adaletli olarak kullanmaya özen gösterir.

Rüyada elinizde bulunan job işinizde başarılı olacağınıza, itibar, güç, iktidar maliki olacağınıza, job ya da kamçı görmek, arzularınızın yerine geleceğine delalettir. Elinizde bir job ile birini dövdüğünüzü görmek, o kimseyi ya da başka birini herkesin gözü önünde rezil edeceğinize tabir edilmektedir.

Rüyada Jop ile Dövmek

Rüyada elinizde bir jop ile birini dövdüğünü görmek, o kimsenin yüzüne yaptığı hatayı vuracağınıza, onun bir daha bu hatayı yapmamasını sağlayacak kadar ciddi bir cezayı ona vereceğinize delalet eder