Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek görülme şekline göre kimi zaman iyi kimi zaman ise kötüye yorumlanır. İşte sizler için hazırladığımız rüyada fare görmek hakkında tüm detaylar...

Rüyada Fare Görmek
ruyada-fare

RÜYADA FARE GÖRMEK

Kişinin rüyasında görmüş olduğu fare iyiye yorumlanmaz. Yaşanılacak bir hastalığa ve gelecek üzüntüleri işaret eder. Rüyada görülen fare maddi kayıplara da işaret etmektedir. Yaşanılacak kötü olayları da işaret etmektedir. Haneden çıkacak paraya, rüyayı gören kişinin aniden hastalanıp yatağa düşmesini de işaret eder. Kötü bir kadının varlığına ve gelecek zararın habercisidir. Kalabalık fare topluluğu görmek rızk anlamına da gelmektedir.

RÜYADA EVİN İÇİNDE FARE GÖRMEK

 Rüyada görülen fare rızk anlamına geldiği için evde görülmesi bolluk ve bereket anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi fareyi bulunduğu yerden çıkarıyor ise evden çıkacak paraya, zarara uğramaya, bereketin azalacağına işaret eder. Fare evinde bir şeyleri kemirdiğini gördüyse rüya sahibi, evine hırsız gireceğine ve maddi kaybının olacağına işaret etmektedir. Kişi rüyasını gündüz görmüş ise rüyasında görmüş olduğu fare, uzun bir ömrü olacağı anlamına gelmektedir. Başka bir yorumda rüyada el ile yakalanan fare kötü bir kadın anlamına gelmektedir. Ve yaşanacak kötü durumlara, o kişiden gelecek zarara da yorumlanmaktadır.

RÜYADA BEYAZ FARE GÖRMEK

Rüyada görülen beyaz fare iyiye yorumlanmamaktadır. Hatta uğursuzluk anlamına gelmektedir. Rüyasında beyaz fare gören kimse, kötü günler yaşayacağına ve bu kötü günleri tek başına atlatmak zorunda kalacağına, geçireceği bir hastalığa ve bu hastalıktan dolayı çok acı çekeceğine, umutsuz günlere yorulmaktadır. Yaşayacağı durumlardan dolayı çok üzüleceğine, üzüntü çekeceğine ve kolay bir şekilde bu durumları atlatamayacağı anlamına gelmektedir.

RÜYADA SİYAH FARE GÖRMEK

Rüyayı gören kişinin çalışmayıp başkalarının parası ile geçindiğine, düzenli bir hayatının olmayıp başkalarının yanında yaşadığına, sefil bir hayata, elde ettiği kazançların başkalarının sırtından geçinerek elde ettiğine, böyle bir yaşantı ile daha fazla yaşayamayacağına ve düzenli bir hayata geçiş yapması gerektiğine işaret eder.

RÜYADA BEYAZ FARE YAKALAMAK

Rüyasında beyaz fare yakaladığını gören kişi, yaşantısında arkadaş seçiminde dikkatli olması gerektiğine ve çevresinde yakın gördüğü kişilerin aslında iyi kişiler olmadığına, iyi kişiler olarak düşündüğü arkadaşlarının menfaat ve çıkar ilişkisi için yanında bulunulduğuna, arkasından dedikodu yapıldığına ve rüyayı gören kişi için olmadık yalanlar ile hakkında anlatılanların olduğuna, kötülüğünü isteyen kişilerin bulunduğuna ve dikkatli olması gerekip arkadaş sandığı kişileri hayatından çıkarması gerektiği anlamına gelmektedir. Yoksa çok üzüleceğine ve kırıcı olayların yaşanacağını işaret etmektedir.

RÜYADA SİYAH FARE YAKALAMAK

Rüyayı gören kişinin yakınında kişinin kötülüğünü isteyen bir düşmanının olduğuna ve bu kişiyi fark edip en az zarar ile durumdan sıyrılacağına işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi için kötülüğünü isteyen kişilerin farkına varıp tedbir alacağı anlamına gelmektedir.

RÜYADA FARENİN ISIRDIĞINI GÖRMEK

 Rüyada farenin kendisini ısırdığını gören kişi, düşmanının varlığına ve kendisinin kötülüğünü isteyen kişinin farkına varıp bu kişi ile yüzleşeceğine ve bu durumdan zarar göreceğini işaret eder. Diğer bir yorum Allah katında bir suç işlemeye işaret etmektedir.

RÜYADA FARE BESLEMEK

Yaşanılan sıkıntıların bitmesine ve feraha ermesine işaret etmektedir. Çevresindeki kişiler tarafından imrenerek bakıldığına iyi bir konuma geleceğine iyi kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

RÜYADA FARE ÖLDÜRMEK

Rüyada görülen fare düşmanı sembolize ettiği gibi rüyada fare öldürmekte kendisinin kötülüğünü isteyen kişiyi alt etmeye, en az zarar ile yaşadığı durumlardan kurtulmaya işaret eder.

RÜYADA FARE ETİ YEMEK

Rüyada fare eti yediğini gören kişi için iki şekilde yorumlanmaktadır. Eğer rüyayı gören kişi yediği fare etinden tiksinmiş ise girişmiş olduğu işte başarısız olacağı anlamına gelmektedir. Eğer kişi rüyasında yediği fare etini keyif alarak yiyorsa çevresinde bulunan insanların, kişinin girişmiş olduğu iş hakkında yapılan bütün olumsuz yorumlara rağmen işin üstesinden gelip başarı elde edeceğini işaret etmektedir.

RÜYADA FARE İLE OYNAMAK

Rüyada görülen fare kötü bir düşmanı ifade eder. Kötü bir kadınla birlikte yaşamaya ve birlikte zarar almaya işaret eder.

RÜYADA FARE KOVALAMAK

Rüyayı gören kişinin dirayetli olduğuna, her zorluğun üstesinden geldiğine ve sabra işaret eder. Girişimci olması ile birlikte her zorluğa karşı kişinin hedeflerine ulaşacağı anlamına gelmektedir. Zorluklar ve engeller karşısında dirayetli durum bu zorlukları ne olursa olsun atlatacağına işaret eder.