Rüyada Domates Görmek

Rüyada domates görmek işinizin güzel olmasına ve kariyerinizin yükselmesine delalettir. Mal ve nimete işaret eden domates Rüyası berekettir. Rüyada görülen domates çabucak gelecek, helal kısmettir. Domates ne kadar güzelse kısmet de o kadar güzeldir. Domates bahçesi murada ermeye işarettir. Mevsiminde domates görülmesi bereket ve bolluğa işarettir. Mevsim dışında görülmesi geçim sıkıntısına rivayettir. Kırmızı domates altına, yeşil domates görülmesi ise gümüş ya da nakit paraya delalet eder. Rüyada çürük veya ekşi domates görülmesi hayırla tabir edilmez. Çünkü tadı ekşi ve acıdır. Rüyada domates tohumu veya fidesini görmek, ekinlerinden hasıl olacak rızka alamettir. Domates fidesi ya da tohumunu görmek gam ve kedere ve şiddetin kalkmasına, ağrı ve hastalıkların iyileşip şifa bulmasına delâlet eder. Rüyayı görenin ümit ettiği şeylerin gerçekleşmesine yorulur.

Rüyada Domates Görmek
ruyada-domates-gormek

Rüyada Domates Görmek

Rüyada domates görmek hayırlı ve güzel olana işaret eder. Müjdeli ve sevindirici şeyler duymaya delalet eder. Domates genel olarak iyi şeylere ve beklenmedik anda meydana gelecek olan gelişmelere işaret ederken bazen de karşılaşılacak olan sıkıntıya, üzüntüye ve zorluklara işarettir. Zamanında görülen domates kısmete, şansa, berekete ve kazanca işaret eder. Domatesin tadı eğer mayhoşsa rüya için hayır gelmeyecek yorumu yapılır. Eğer domates yetişmiş ve kırmızı ise yani tatlıysa bu kazancın artışına işaret eder.

Rüyada Domates Almak

Rüyada domates almak da domates toplamak da aynı şekilde yorumlanır. Rüyasında domates toplayan kişi, uzun zamandır beklediği bir haberi, hiç beklemediği bir anda alacak ve çok sevinecek demektir. Domates toplamak kısmet, bereket gibi güzel işlerin de habercisidir. Evlenmek isteyen bu rüyayı görse kısmeti açılır. Borçlu bir kimse bu rüyayı görse tüm borçlarından kurtulur. İş sahibi olan bir kişi domates satın aldığını veya topladığını görse, çalışma hayatında birçok başarı elde etmesi sonucu eline yüklü miktarda para geçer.

Rüyada Pişmiş Domates Görmek

Rüyada pişmiş ya da çiğ domates hayırlı olmayan, hiç alın teri dökülmeden, hile ile üç kâğıt ile kazanılan haram para anlamına gelir. Pişmiş domates bazen, olgunlaşmaya, sebat eden ve herkes tarafından ahlakı övülen bir adama, ele geçecek maldan biriktirmeye veya mal toplamaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Domates Toplamak

Rüyada bir bostandan ya da bir tarladan domates toplamak, eli kulağında olan hayırlı bir iş ya da haber anlamına gelir. Domatesin manavdan ya da pazardan alınması da aynı şekilde yorumlanır. Domates toplamak berekete, nimetlerin çoğalmasına, kar elde etmeye, ele geçecek yüklü miktarda paraya, karlı işler gerçekleştirmeye, kişinin manevi hayatına, derecenin artmasına, makam sahibi olmaya da işaret edebilmektedir.

Rüyada Yeşil Domates Görmek

Rüyada yeşil domates görmek kazanca işaret eder. Eğer domates yeşil ve ekşi ise bu durum iyiye delalet etmez. Bu rüya bazen de kişinin dini durumunun bir göstergesidir. Yeşil domates toplayan kimse, yapacağı çok büyük bir iyilik sonucu sevap kazanır ve derecesi yükselir. Yeşil domates yiyen kişi dünyevi olandan uzaklaşarak kendini maneviyata yönlendirir.

Rüyada Kırmızı Domates Görmek

Rüyada kırmızı domates görmek değerli eşyalara işaret eder. Ziynet eşyası anlamına gelir. Kırmızı, olgun domates daima hayırlara işaret eder. Kırmızı domates yiyenin eline yüklü bir para geçer. Kırmızı bir domates doğramak kazancının biriktirmek ve tasarruf etmektir. Kırmızı bir domates satın alan kişi hayatı boyunca huzur ve mutlulukla yaşar.

Rüyada Domates Yemek

Rüyada domates yemek hayırlı kısmetlere işaret eder. Rüyasında kırmızı domates yediğini gören kişinin hayat yolu hep aydınlık ve güzeldir. Kısmeti bol şansı açıktır. Çevresi ferah ve geniştir. Hanesinde rızkı bol, evlatları hayırlıdır. Rüyasında kırmızı domates yediğini gören kişinin hem hane halkı çoğalır hem de kazancı ve rızkı artar.

Rüyada Bahçede Domates Görmek

Bu rüya sadece sizi değil, tüm ailenizi mutlu edecek ve hepinizi oldukça ferahlatacak bir haber almaya işaret eder. Özellikle ailevi sorunlar yaşayan kimse bu rüyayı görse yakın zamanda feraha erer ve tüm sıkıntılarından kurtulur. Bahçe domatesi, kolaylıkla kazanacağınız helal paradır. Bazen de bu rüya sıkıntı çekmeden mal biriktirmeye veya geçimini hayırlı yollardan sağlamaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Domates Çekirdeği Görmek

Rüyada görülen domates çekirdekleri evladın sembolüdür. Bu nedenle çocuğu olmayan bir kişi bu rüyayı görse, eğer evli ise yakında bir evlada sahip olur. Çok miktarda görülen çekirdek sizin de birkaç çocuğunuz olacağına işarettir. Eğer çekirdek büyükse sizden gelecek nesil ahlaklı, eğitimli ve okumuş kişiler olur. Küçük çekirdekler az çocuğa bazen de ele geçecek az miktarda paraya da yorulabilmektedir.