Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

ördüğümüz rüyaların bilinçaltımıza yerleşen olaylar ile bağlantısı vardır. Bu yüzden uyandığımızda hatırladığımız rüyaların tabirlerine bakar, günlük yaşantımızda bize ne anlatmak istediğini okuruz. Her rüyayı hatırlamak mümkün olmadığı için genellikle bizi çok etkileyen rüyalar uyandığımızda aklımızda kalır.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek
deprem

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada deprem görmek kişinin hayatında, planları dışında olayların başına geleceğine işarettir. Rüyada deprem olması rüyayı gören kişi için çok hayırlı bir durum değildir. Hayatında başına gelecek yeni değişikliklere hazırlıklı olması gerekmektedir. Ayrıca rüyada deprem olduğunu hissetmek ev içinde bazı değişiklikler olacağını ve olaylar yaşanacağını işaret eder.

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU AMA YIKILMADIĞINI GÖRMEK

Rüyada deprem olduğunu ama yıkılmadığını görmek hayatınızda dönüm noktasında olduğunuzun işaretidir. Hayatınızda biraz sıkıntı çekeceğinize ve zor günlerin sizi beklediğini gösterir. Bazı tabirlerde karar vermekte zorluk çekileceğine işaret edilmiştir. Bir başka yoruma göre de uyarı olarak nitelendirilmiştir.

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK VE SALLANMAK

Rüyada deprem olduğunu görmek ve sallanmak iş ile ilgili konulara yorulur. Kişinin iş hayatında sıkıntılar çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş değiştireceği ya da işten çıkarılacağı gibi anlamlara gelir. Ayrıca depremde sallanmak bir yerden bir yere göç etmeye de yorulur. Rüyada depremde sallanmanın aksine rüyada depremi yaşamak kişinin iş hayatı için olumlu olaylara işarettir. Atacağı yeni adımlar ile sosyal ve iş hayatında olumlu gelişmeler olacak. Para ve mal, mülk açısından iyiye işarettir.

RÜYADA DEPREMDEN KURTULMAK

Rüyada depremden kurtulmak, kişinin hayatında zorluk çekeceğini ve olaylar ile başa çıkmaya çalışacağına işaret eder. Yaşayacağı her türlü zorluğu kendi çabası ile düzelteceği ve üstesinden geleceğine yorulur. Rüyada depremden kendi çabası ile kurtulduğunu görmek, kişinin yalnız olduğunu veya yalnız hissettiğini, başına gelecek bir sıkıntıyı tek başına çözeceğine işaret edilmiştir.

Rüyada yerin sarsılarak batması dinin emirlerini yerine getirmemeye, çölleşmeye yahut şaşılacak gelişmelere işaret eder. Yerin dürülmesi işi sonuçlandırmaya, amel işlemeyi terk etmeye delalet eder. 

Rüyada deprem olduğunu ve her tarafın yıkıldığını görmek, devlet büyüğünden gelecek bir felakete delalet eder. Deprem gördüyseniz ve o sırada kapalı bir yerde değilseniz, bazı yorumculara göre yolculukla da yorumlanır. Deprem ile evinin yıkıldığını ve içinde ev halkının sadece kendisinin kurtulduğunu görmek, ecelinin yaklaştığına delalet eder. 

Rüyada bir yerde bir deprem olduğunu ve bu yüzden insanların sağa sola kaçıştıklarını ve bazı kimselerin yere gömüldüklerini görmek, o yer halkına zahmet ve zorluk verecek büyük bir felaketin geleceğine delalet eder. Bazıları da bilinen bir yerde meydana gelen deprem bir yerden bir yere göç etmeye işarettir dediler.

Rüyada deprem sonrası enkaz altında kaldığını görmek şiddetli bir hastalığa işarettir, dediler. Rüyada deprem sonrasında insanlara yardım ettiğini gören kişi feryat eder, karmakarışık sözler işitir, can sıkıcı haberler alır ve sırları meydana çıkar.