Rüyada Çalgı Görmek

Rüyada her türlü çalgı aletinin ayrı ayrı yorumu vardır. Bundan dolayı görülen çalgı aletinin yorumuna bakınız.

Rüyada Çalgı Görmek
ruyada-calgi-gormek

Rüyada Çalgı Görmek

Rüyada çalgı görmek, muhtelif şekillerde tefsir olunur: Çalgıyı ibadet zamanı dışında çalışıyorsa, yaptığı iş halk arasında fitne ve fesat uyandıracak demektir. 

Rüyada tek başına çalgı çalan kimse, heyecanlı bir haber alır. Çalgı, trampet ve davul gibi şeyler çalıyorsa, bir dedikoduyu halka ilan eder. Ney çalmak ise hayırlı işlere delalet eder.

Rüyada çalgı ve çalgıcı görmek; eğlence düşkünü, kıt akıllı birine işarettir. Klasik müzik aletleri ise sevince karışan hüzne; piyano ve onun sesi, yalan ve geçersiz sözler sarf eden insana işaret eder.

Rüyada akordeon, armonika, laterna vb. gibi çalgılar çalmak düşük tabakadan insana ve onlar seviyesinde bulunan kimseye delalettir. Tüm çalgı aletleri, salih kimseler için sevinç ve muhabbete, ince duygulara ve ruh güzelliğine; diğerleri için bayağı, sefil alışkanlıklara ve bu tıynette insanlara delalet eder.

Rüyada üflemeli çalgı çalmak

Rüyada üflemeli çalgı çalmak istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, bu sayede gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, üzüleceğine, masrafların altında kalacağına, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada Çalgıcı Görmek

Çalgı çalan ve insanları eğlendiren kimseler için günlük yaşayan ve aklı kıt olan insan yorumu yapılır.

Rüyada Çalgı Çalmak

Öğrenmek istediği çalgıyı çaldığını gören kimse için sürpriz bir haber alacağı yorumu yapılır.

Rüyada Klasik Müzik Dinlemek

Eğer ilgisi yoksa bu kimse için dışarıdan gelen yalan haber alacağı yorumu yapılır.