Rüyada Belediye Başkanı Görmek

Rüyada belediye başkanı görmek devlet kurumunda çalışan, her gün her türlü insanla muhatap olmak zorunda olan ve bu nedenle de yaptığı işi sevmeyen kişiye tabir edilir.

Rüyada Belediye Başkanı Görmek
ruyada-belediye-gormek

Rüyada Belediye Başkanı Görmek

Rüyada belediye başkanı görmek devlet kurumunda çalışan, her gün her türlü insanla muhatap olmak zorunda olan ve bu nedenle de yaptığı işi sevmeyen kişiye tabir edilir. Rüya sahibi her sabah işine geri adımlarla gidiyor ama çalışmaya mecbur olduğu için de işini bırakamıyordur. İş hayatında her gün türlü huylarda kimselerle yaşadığı zorluklar nedeni ile işinden yorulmuş hayatından da bezmiştir.

Rüyada belediye başkanı görmek bir de şöyle tabir edilir. Gönlü bol ve mütevazı kişiye işaret ettiği söylenir. Bu kişi elindekini paylaşmayı bilen, hak yolunda gönülden ve seve seve iyilik yapan kimsedir. Bu güzel huyları sayesinde herkesin önünde saygıyla eğildiği kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Belediye Başkanı ile Konuşmak

Fikir çatışmaları, büyük anlaşmazlıklar ve ayrılıklar olarak değerlendirilir. Rüya sahibi sevdiği kimselerle yaşayacağı karmaşa ve kavgalar nedeni ile çok sevdiği bu kişilerle istemeyerek de olsa yollarını ayırmak zorunda kalacaktır. Çünkü rüya sahibine başka çare kalmayacak demektir.

Rüyada Belediye Başkanı Olmak

Rüya sahibinin çevresinde kendisinden, işinden ya da davranışlarından dolayı memnun olmayan kimseler olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bu konuda kapısına sürekli insanlar geldiği ve bu nedenle de başının çok ağrıdığı yorumu yapılır.

Rüyada Belediye Binası Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki kişiler tarafından ne istediğini bilmeyen kişi olarak algılandığı anlamına gelir. Rüya sahibinin iyi niyeti çevresindekiler tarafından ya anlaşılamamaktadır ya da yanlış anlaşılmaktadır. Bir başka rüya tabirine göre de, rüya sahibinin ülke yönetimine soyunmaya niyeti olduğuna delalet ettiği söylenir.

Rüyada Eski Belediye Başkanı İle Konuşmak

Rüyada eski belediye başkanı görmek, mevki ve rütbe demektir. Rüya sahibi işinde aşama kaydedecek ve yönetici konumuna yükselecektir. Bu durum iş, aile ve sosyal hayatını olumlu etkileyecek, mutlu ve huzurlu bir hayat sürecektir.

Bazı rüya yorumcuları, rüya sahibinin hayalini kurduğu ve çok istediği rütbe ve mevkiye uzun uğraşlar ve zorluklar sonunda kavuşacağına işaret ediyorlar.