Rüyada Ayı Görmek

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek bir hasım veya rakip ile tabir edilir. Rüyada ayı gören kişi kendinin yanında sözüm ona onu destekliyormuş gibi görünen bir şahıs tarafından çok büyük bir zarar görecek ve tabir yerindeyse sırtından bıçaklanacak demektir. Rüyada görülen ayı kıskanç, kötü huylu ve kötü niyetli bir kadına da delalet eder. Rüyada ayı görmek genel olarak güçlük, sıkıntı ve sorun olarak yorumlandığı gibi hemde hasım veya rakipler sebebi ile yaşanacak olan problemlere delalet eder.

Rüyada Ayı Öldürmek

Rüyada ayı öldürmek iyidir, problemlerin üstesinden gelmeye, güçlükları atlatmaya ve sonunda rahata ermeye işaret eder.

Rüyada Ayı Avlamak

Rüyada ayı avlamak yalancı, kötü niyetli, kurnaz kişinin cahil kişiler tarafından itibar ve saygınlık göstermesine delalet eder. Rüyada ayı avlamak da ayı avlayan birini görmek de aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada Ayıya Binmek

Rüyada ayıya binmek yetkili bir şahısnin bir şeyi veya bir şahısyi himaye etmesine ya da nikâhı olmayan biri ile cinsi münasebete girmesine delalet eder.

Rüyada Ayı Eti Görmek

Rüyada ayı eti görmek hasmın veya rakibinin mal varlığına işaret eder. Rüyada ayı postu görmek de aynı şekilde tabir edilir. Rüyada ayı sütü görmek kişiyi kuşkuya götürecek bir olayın yaşanacağı manasına gelir.

Rüyada Beyaz Ayı Görmek

Rüyada beyaz ayı, kutup ayısı görmek çok hayırlı ve güzeldir. İşlerin açılacağına, yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Ayı Görmek

Rüyada siyah ayı görmek hane içinde tatsızlık ve sorun yaşanacağı manasına gelir.

Rüyada Bağlı Ayı Görmek

Rüyada bağlı bir ayı görmek hayırlı olmayan işlere işaret eder. Bu rüya çok büyük üzüntülere ve sıkıntılara delalettir.