Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek, hayırlı güzel işlere ve yolculuğa işaret eder.

Rüyada At Görmek
at

Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek, hayırlı güzel işlere ve yolculuğa işaret eder. Rüyada at gören kimse için yapılan yorumlar, kısmetinin açılması, bilinmeyen yerden kazançlar sağlaması manasına gelir. Peki, rüyada at görmenin diğer manaları nasıldır? Rüyada at görme şekillerine göre tabirler...

Rüyada at görmek, zenginliğe, hayra, kısmetin açılmasına alamettir. Ehil olan rüya tabircileri rüyada at gören kimsenin, hayırlı işlere gireceği, kısmetinin her açıdan açılacağını işaret ederler.

RÜYADA BEYAZ AT GÖRMEK

Manevi duygusu yüksek olan kişiler için rüyada beyaz at görmek güzeldir. Rüya sahibi çok sevdiği kişiye kavuşacaktır. Eğer o kişi bekârsa âşık olacağı, eğer yalnız değilse aşk hayatının daha iyiye gideceğine alamettir. Rüyayı gören kişi ayrıca geçmişte yaşadığı bir aşk acısı varsa ondan sıyrılıp temiz bir sayfa açacağına işarettir.

RÜYADA SİYAH AT GÖRMEK

Rüyada siyah at görmek, rüyayı gören kişinin genel olarak liderliğine işaret etmektedir. Yani yönetici birisi olacağına, devlet başkanlığı gibi bir rütbeye sahip olacağına delalet etmektedir. Bazı rüya yorumcuları ise dünya malına işaret ettiğini söylenir.

RÜYADA KIRMIZI AT GÖRMEK

Eğer rüyanızda kırmızı at gördüyseniz bunun anlamı yüce gönüllük ile yorumlanır. Kişi iyi niyetli, hayırsever, yardım eden, çevresine duyarlı birisi olduğu anlamına gelir. Bu davranışları sebebiyle çevresinden övgüler alır. Bir başka yorumda mal ve mülk anlamına gelerek kişinin zengin olacağına işaret etmektedir.

RÜYADA KAHVERENGİ AT GÖRMEK

Rüyada kahverengi at görmek, zafer olarak görülür. İşinizde başarılar elde edeceğinize ve bundan dolayı saygı göreceğinize delalet eder. Rüya sahibi maddi anlamda ve manevi anlamda da güç sahibi olacağına diğer insanlar tarafından dikkat çekeceğine işaret eder. Bir başka yoruma göre de kişi hayallerine kavuşacağı olarak yorumlanır.

RÜYADA KOŞAN AT GÖRMEK

Rüyada at görmek güzel anlamda olduğu gibi koşan at görmekte iyi anlamları var. Evine rızık gelmesi, iyilikte bulunması, hayırlı işlerde olması, şifa dağıtan olması, hidayete ermesi gibi birçok güzel anlamlara yorulur. Çok yakın bir süreçte sağlık ve zaferlerin geleceği bir döneme gireceği de rivayetler arasındadır.

Rüyada At Bindiğini Görmek

Rüyada ata bindiğini gören kişi için yola çıkacağı delalet edilir. Yani rüya sahibi olan kimsenin kısa zaman içerisinde bir yolculuğa çıkacağına işaret eder. Rüyada ata bindiğini gören kimse at binme konusunda uzman ise hayırlı ve güzel haberler alacağına, at binme konusunda uzman değilse çalıştığı iş yerinde terfi alacağına ve konumunda yükseleceğine delalet edilir. Rüyada at bindiğini gören erkek gerçek yaşamda tüm ibadetlerini yerine getirme fırsatı bulacaktır.

 Rüyada At Arabasına Binmek

Rüyada at arabası görüp ona binmek, artık kısmetin açılacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin artık yerinde durmayacağı, muhakkak bir işe atılacağı işaret edilir. Rüyada at arabasına binmenin fazileti esasında standartların yükselmesi manasına gelir. Sosyal yaşantıda rahatlığın kazanılacağına, kişinin artık istediği gibi malını harcamasına yorumlanır.

 Rüyada at arabasına binip, bir yerlere gittiğini görmek, azametli insanlarla karşılaşma olarak nitelenir. Kendine güvenen insanlarla ortaklık kurmak, onlarla aynı ortamda bulunmak manasına da gelir. Rüyada at arabasına binmek, büyük şirketler kurulacağına işaret edilmiştir.

 Rüyada at arabasına bindikten sonra tekrar indiğini görmek, akıl karı bir işe girileceğine hikmet edilir. At arabasına binip, zorla gittiğini görmek, istenmeyen bir insanla tanışılması şeklinde yorumlanır. Kişinin dikkat etmesi gerektiği, etrafındaki kurnaz insanları tanıması gerektiği rivayet edilir.

 Rüyada At Sürüsü Görmek

Rüyada birden fazla at görmek, asil insanla karşılaşmak şeklinde rivayet edilir. Sürüyle at görmenin esasında üç farklı yorumu bulunur. Rüyada at sürüsü görmenin hikmetleri şöyle yorumlanmıştır. Birincisi gidilecek ortamlarda saygı ve hürmete layık olunacağını gösterir. Kişinin at sürüsü görmesinin hem evinde hem iş yerinde değerinin artacağına yorumlanmıştır.

Rüyada at sürüsü görmenin diğer hikmeti, yalnızlıktan kurtulmaya yorumlanır. Kişi bekarsa evlenir, evlenmeye niyeti yoksa onlarca arkadaş edinir. Çevresi genişler. Her zaman muhatap alacağı insanlar artar. Rüyada at sürüsünün başka hikmeti ise bol çocuk sahibi olmaya işaret eder.

 Rüya tabircileri rüyada sürüyle at görmenin, sahip olunacak çocuklarının hayırlı evlatlar olacağına rivayet etmişlerdir. Rüyada at sürüsüyle karşılaştığını görmek, makbul işlerde aracılık yapmaya yorumlanır. Kişinin çok makbul işte zamanının büyük bölümünü hayırlı şekilde değerlendireceği söylenir.