Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek, güçlü bir orduya, müjdeli habere, yardıma, düşmanı yenmeye yorulur. Asker başarıya, kudret ve kuvvette yorumlanır.

Rüyada Asker Görmek
asker

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek, kuvvetli bir orduya, müjdeli habere, yardıma, düşmanı yenmeye yorulur. Asker başarıya, kudret ve kuvvette yorumlanır. Rüyasında asker görenin her ne şekilde olursa olsun, talihinin her işte yaver gideceğini ifade eder. Asker rüyası barışın, bolluğun, bereketin ve gücün işaretçisidir. Yapacağınız işte sizi destekleyecek kuvvetli birilerinin olduğunu ifade eder. Hayallerinizin gerçekleşeceği anlamındadır.

Rüyada asker görmek, Müslümanlar için yardıma, bir şehire veya yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir.

Askeri silahsız görülmesi, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konu da karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi halde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Askerleri güç, güven, başarı, inanılacak dost manasına gelir. Rüyasında askeri üniforma giyen bir kimsenin hayatında iyi değişiklikler olacak manasına gelir. Bir geçit fotoğrafı gören kişi de toplumda istediği hale gelir.

Rüyada asker topluluğu görmek kudretle yorumlanır. Rüyada bir generalle konuşmak, işlerinizde hiçbir zaman güçlükle karşılaşmayacağınıza delalet eder. Bir er olarak bir askeri büroda çalışmak, hükumet dairelerinde olan islerinizi kolaylıkla neticelendireceğinize yorulur. Rüyada asker topluluğu güç kuvvet ve yüksek makamı temsil eder.

Bir askeri birlik içinde geçmek, çalıştığınız yerde sevildiğinize ve daima için hizmetinizden faydalanılıp takdirle anılacağınıza işarettir. Rüyada askerlerin, peygamber, devlet adamı veya bir âlim ile görülmesi, müminler hakkında yardıma işaret eder.

Bir kimse rüyada bir şehir ya da bir sokağa veya bir Mahalleye askerlerin geldiğini görse, o yerlere yağmur yağar. Bazı tabirciler, rüyayı müminler için kurtuluş ve zalimlerden intikam alma olarak ta yorumlamaktadırlar.


Rüyada Kalabalık Asker Görmek


Asker gören rüya sahibi şu ifadelerle tabir olunur.


Evinizin güvenli olduğuna,
Rüya sahibinin mutluluğuna,
Eski bir dosttan yardım alınacağına,
Asker görenin kahramanlığına
Güvenilir biri olduğunuza
Müslümanlara yardıma
Yağmur ve berekete tabir edilmektedir.
Rüyada rütbeli asker görmek, Müslümanlar ve onların ordusu için yardım ve zafere işarettir.
Askeri hasta görmek, birisine yardım etmek arzu ettiğiniz halde, kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize tabir olunur.

Silahsız asker görmek, tanıdığınız bir bayanın kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir. Askerde eğitim yapmak, başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine yorumlanır.