RÜYADA ALTIN GÖRMEK

Rüyada altın görmek, sıkıntıları aşmaya, sevinç ve refah getiren günlere işarettir.

RÜYADA ALTIN GÖRMEK
rüyada-altın-gormek

RÜYADA ALTIN GÖRMEK

Rüyada altın gören kimse maddi sıkıntılarından kurtulacağına, yakın zamanda maddi açıdan ferahlayacağına ve çevresinden maddi manevi her türlü iyiliği göreceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin işinde bereketin artacağı ve çok iyi kazançlar elde edeceği de anlamına gelir. Saygın bir kişi olmaya ve iyi bir konuma gelmeye de işaret eder.

RÜYADA ÇEYREK ALTIN GÖRMEK

Hayırlı bir rüya olmak ile birlikte, rüyasında çeyrek altın gören kimse için hanesine gelecek mutlu bir haber geleceğine ama bu haberin zaman alacağına işaret etmektedir. Haneye girecek olan bir paraya ve bu paranın haneye girmesi için bir müddet beklemesi gerektiğine de işaret etmektedir. Rüya sahibinin yapmış olduğu işlerin zorlu bir süreçten geçeceği ve zorlukları atlatıp düze çıkmasının zaman alacağına da işaret etmektedir.

RÜYADA ALTIN BİLEZİK TAKMAK

Rüyayı gören kişi çevresi ve sevdikleri tarafından takdir gören sevilen bir kişidir. Hayırlı bir rüya olmak ile birlikte rüyayı gören kişinin sevdiği insan, eşi, nişanlısı tarafından çok sevilip el üstünde tutulacağına, eksik olan yanlarını tamamlayacağına işaret etmektedir.

RÜYADA ALTIN YÜZÜK GÖRMEK YA DA TAKMAK

Rüyayı gören kimse için hayırlı bir rüya olarak tanımlanmaktadır. Rüyayı gören kişi bekar ise evlenmeye ve itibarlı olan bir kişi ile dünya evine girmeye işaret eder. Rüyayı gören kişi bekar değil ise işlerinin yoluna girip hayırlı kazançlar elde ederek olumlu değişimler içine gireceğine ve güzel başlangıçlar yapacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi eğer altın yüzüğü kaybetmiş ise ev içinde yaşanacak maddi kayıplara yorulmaktadır.

RÜYADA ALTIN KOLYE TAKMAK

Rüyasında altın kolye gören kişi için hayırlı bir rüyadır. Gelecek güzel haberlerin, yeni bir işin ve yeni bir aşk hayatının habercisi niteliğindedir. Rüyayı gören kişi hayatında hayırlı ve güzel bir iş için aracı olup olumlu ve güzel sonuçlar vermesinin neticesinde bu durumdan mutluluk ve kendisinden de gurur duyacağına işarettir.

RÜYADA ALTIN KÜPE TAKMAK

Hayırlı bir rüya olarak tanımlanmaktadır. Rüyayı gören kişi için güzel haberlere ve güzel kazançlara işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer geçim sıkıntısı yaşıyor ve borçlarını ödemekte zorluk çekiyor ise her şeyin kısa zamanda yoluna girip maddi gücü elde edeceğine ve geçim zorluğunun yerini rahat bir yaşama ödenemeyen borçların yerine de ferah günlere bırakacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi için eğer hasta ise kısa sürede şifa bulacağına ve mutlu haberler alacağına da işaret etmektedir. Tüm kötü olaylardan ve durumlardan kurtulup kendisinin arkasından kuyusunu kazıp huzursuzluğuna neden olan kişi ya da kişileri hayatından çıkartıp rahat günler geçireceğine işaret etmektedir.

RÜYADA ALTIN SATIN ALMAK

Rüyayı gören kişi için maddi açıdan hayırlı bir rüyadır. Kişi iş hayatında hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir. Hayırlı haberler almasına ve yakın zamanda başarılarının doğrultusunda iyi bir konuma geleceğine de işaret etmektedir.

RÜYADA BİRİNDEN ALTIN ALMAK

Rüyasında birinden altın aldığını ya da birinin altın verdiğini görürse, birinden gelecek hayırlı bir yardıma işaret etmektedir. Rüya sahibi, gelecek yardım ile feraha erecek kendisi ve ailesi büyük bir huzura, kazanca kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi gelecek olan yardım ile maddi manevi fark etmeksizin iş hayatının yoluna girmesine maddi açıdan elde edeceği kazançlara ve huzura işaret eder.

RÜYADA ALTIN BOZDURMAK

Rüyasında altın bozduran kişi maddi açıdan yaşayacağa bir kayba işaret eder. Kişinin elinden çıkacak olan para olarak yorumlanır. Iş hayatında yaşanılacak maddi sıkıntılara, aile ya da akrabalar içinde yaşanılacak tartışmalar ve huzursuzluğa, kalp kırıklıklarına da yorulmaktadır. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise iş hayatında yaşanılacak aksaklık ve maddi sıkıntılara yorulmaktadır. Eğer rüyayı gören kişi bir kadın ise aile içinde yaşanılacak huzursuzluk ve sıkıntılara işaret etmektedir.

RÜYADA ALTIN TAKMAK (BİRİNE ALTIN TAKMAK)

Rüyada birine altın taktığını gören kişi, çok yakın ve sıkıntılı bir durumda olan birine yardım eli uzatacağına ve o kişiyi maddi manevi feraha çıkartacağına işaret etmektedir. Rüyada bir kız çocuğuna altın takıyor ise kişi borcu olan bir kişinin rüya sahibinden yardım isteyeceğine ve rüya sahibinin de borcu olan kişiye istemeden içinden gelmeden yardım edeceğine işaret etmektedir. Eğer rüyada erkek çocuğuna altın taktığını gördüyse, geçmiş zamanda yardım eli uzattığı ve maddi manevi yardımda bulunduğu kişinin daha sonrasında rüya sahibinin sıkıntılı bir anında yardım edeceğine ve yardım sayesinde durumu kurtaracağına işaret etmektedir. Yeni doğmuş bir bebeğe altın taktığını gören kişi, yeni arkadaşlıklar edineceğine ve yeni bir çevreye karışacağına işaret etmektedir. Rüyada düğünde altın taktığını gören kişi, içinden gelmeyerek sırf ailesi ve çevresi seviyor diye yardım etmek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

RÜYADA GELİNE ALTIN TAKMAK

Rüya sahibi için iyiye yorulan hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişi için güzel haberlerin geleceğine, hayırlı bir işin içinde bulunacağına, çevresindeki kişiler tarafından imrenerek bakıldığına ve başarıları ile övülmesine işaret etmektedir.