Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak sıkça görülen bir rüya olarak insan üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. Rüyada birine sarılıp ağlamak, rüyada başkası için ağladığını görmek, gözyaşı döktüğünü görmek gibi birçok durum olabilir. İşte rüyada ağlamak ile ilgili durumlar ve detaylı yorumları...

Rüyada Ağlamak

RÜYADA AĞLAMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ağladığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında köklü değişiklikler olacağına ve huzur dolu günlerin geleceğine işaret eder. 

RÜYADA YÜKSEK SESLE AĞLADIĞINI GÖRMEK

Rüyada yüksek sesle ağladığını görmek, rüyayı gören kişinin felakete uğrayacağına işaret eder. gerçek yaşantısında da buna benzer bir ağlamaya sebep olacak bir durumla karşılaşması yakındır diye yorumlanır.

Bağırarak ağlamak: Rüyada Bağırarak ağladığını görmek, o yer halkı için musibet geleceğine yorumlanır. Ağlamadığı halde gözlerinden yaş aktığını görmek, muradına ermektir. Rüyada Ağladığını fakat gözlerinden yaş akmadığını görenin, beklediği, ümit ettiği şey eline geçmez. Ağladığını gözünden yaş yerine kan aktığını görmek, elinden kaçırdığı fırsata pişman olduğuna, günahlarından tövbe etmesi gerekir.

Rüyada Sessizce Ağlamak

Rüyada sessizce ağlamak, yaşanacak felaketlere işarettir. Rüyayı gören kişinin çok sevdiği bir insanı kaybedeceğine, beklenmedik ölüm sonrası hayatının alt üst olacağına, uzun süre kişinin kendisine gelemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Başkası İçin Ağlamak

Rüyada başkası için ağladığını görmek, rüya sahibinin çok iyi işlere gireceğine, bu işlerden büyük miktarda maddi kazanç elde edeceğine, hayatı boyunca maddi sıkıntı yaşamayacağına, hayatını bolluk ve bereket içerisinde sürdüreceğine, mal ve mülk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlayarak uyanmak, çok sevineceğiniz bir haber alacağınız demektir. Neşeye, mutluluğa, feraha işarettir. Bir müddet sıkıntı içinde kaldıktan sonra hak ettiğiniz refaha, mutluluğa kavuşacaksınız şeklinde yorumlanır. Yaşadığınız sıkıntılardan kısa süre içinde kurtulacağınız anlamına gelir.

 Rüyada Sevinçten (Mutluluktan) Ağlamak

 Bir kimsenin rüyasında sevinç gözyaşı dökmesi, gerçek hayatta da sevinçle yorumlanır. Rüya sahibi büyük müjdelerle karşılaşır. Yaşamdaki tüm umutları gerçekleşir. Hastalığı varsa, şifa bulur. Borcu varsa bu borçlarını öder ve feraha erer. Bu rüya tüm sıkıntıların çözüm bulduğunu gösterir. Rüya sahibi evlenmeye niyetli ise, kısa sürede bu niyeti gerçek olur. Evlenmek için hayırlı bir kısmet arayanlar, bu kısmete kavuşur. Rüya, kadınlar için zengin ve ahlaklı bir insanla evlilik yapmak anlamındadır. Erkekler için ise, iffet sahibi genç bir kadına delalettir.