Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Oğlak Burcu Kadını
oglak-burcu-kadini-ozellikleri

Oğlak Kadını Özellikleri- Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Oğlak burcu kadını – Aşk

Oğlak kadınları gençlik senelerinde dahi her ilişkisini sonsuza kadar sürmeyecek bir ilişki olarak görmekte güçlük çekerler. Daha ilk buluşmada karşısındaki kişiyle yaşlandıklarında neye benzeyeceklerini düşünürler.

Ciddiyetsizlikten hoşlanmayan ve ciddi bir ilişki isteyen Oğlak kadını için sevgili olmak çoğunlukla kafa karıştırıcıdır. Yakın arkadaşlarına, uzun müddettir hayatında bulunan insanlara âşık olma ihtimali yüksektir. İlk bakışta aşk pek; bir Oğlak kadının sizi sevdiğini fark etmesi uzun vakit alabilir.

Oğlak burcu kadını – Cinsellik

Cinsel açıdan, Oğlak kadının vahşi yanını görmeye hazırlıklı olun; doymak bilmez iştahı ve yabani tarafının tadına bakmaktan çekinmemesi ile Oğlak kadını, gündelik hayatta baskın olsa da sevişme sırasında kontrolü ara ara bırakmayı da seçenek edebilir.

Oğlak burcu kadını – İlişkiler

Taliplilerinin gösterdiği alakaya kayıtsız olan Oğlak kadını sizden son derece dolaysız olmanızı ve dosdoğruca çıkma önerisi etmenizi bekliyor olabilir. Ancak bu şekilde onun için bir şey hissedip hissetmediğinizi bilebilir. Yoksa sizin üstü kapalı gayretlerinizi fark etmeyebilir.

Oğlak burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Genel olarak dört dörtlük bir canlı olan Oğlak burcu kadını çevresindeki her şeyin öyle olmasını ister ve çoğu kez kılı kırk yararak oluşturduğu A Tasarısı’ndan bilmediği bir B Tasarısı’na ani geçişlerden hoşlanmaz – B Tasarısı daha iyi bir tercih olsa bile. Ciddi ve gayretli olan Oğlak burcunun eğlenceye ayırdığı zaman bile dikkatli ve evvelce tasarlanmıştır.

Oğlak burcu kadınına ne armağan alınır?

Oğlak burcu kadını geçmişe ve tarihe büyük alaka duyarlar; bu yüzden hanelerinde sık sık antikalar ve daha önceki eşyalar bulunur – ne kadar eski görünümlüyse o kadar iyidir. Bu nedenle onlara antik bir değeri olan veyahut bir şekilde geçmişi anımsatan bir hediye almayı tercih edebilirsiniz.