Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Oğlak Burcu Erkeği
oglak-burcu-erkegi-ozellikleri

Oğlak Erkeği Özellikleri- Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

Oğlak burcu erkeği – Aşk

Oğlak erkekleri çoğu kez acımasızlıkları ve zalimlikleri hasebiyle Zodyak’ın “kötü çocukları” olarak bilinirler. Diğer taraftan daha gençlik senelerinde kendi hayatlarını kurmaya başlarlar ve mesuliyet sahibi bir partner olurlar.

Oğlak burcu erkeği – Cinsellik

Duygusal açıdan çıkıntılı olabilen Oğlak burcu erkekleri mevzubahis seks olduğunda zıddı olabilir. Ara ara aksi halleriyle baş etmeyi muvaffak olabilirseniz Oğlak erkeği sizi sadakatle ve yatak odasında güzel bir hizmetle ödüllendirecektir; o tanınmış iş ahlâkını sizi mutlu etmek için uygulayacaktır.

Oğlak burcu erkeği – İlişkiler

Oğlak erkeğiyle birlikteyken onu yalnızca sabahleyin işe gitmeden önce ve akşam geç zamanda işten döndüğünde görme ihtimaliniz yüksek. Kendinize bir uğraşı uydurduğunuz, bir işkolikle beraber olmaktan sıkıntı duymadığınız sürece mesele çıkmayacaktır.

Oğlak burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Hedef odaklı Oğlak erkeğini, kariyer konusunda isteklerinden hiçbir şey alıkoyamaz. Her ne kadar aşırı ciddi görünseler de Oğlak erkeğini tanıdığınız vakit ne kadar hayat dolu olduğunu göreceksiniz. Oğlak erkekleri kara mizahı sever ve en iç karartıcı vaziyetlerde gülünecek bir şey bulabilirlerse eğer içlerindeki melankolik eğilimi kontrol altına almayı muvaffak olabilirler.

Oğlak burcu erkeğine ne armağan alınır?

Oğlak erkeğine armağan almak zor olabilir zira israftan ve havailikten hiç hoşlanmaz. Yeniden de içten içe sevgi ve alaka görmek için can atar. Oğlak erkekleri kaliteli şeylerden hoşlanır: Kaliteli cilt eşyalar, ısmarlama elbiseler, ceketler, antika eşyalar veyahut nadir kitaplar hoşlarına gidecektir. En sevdiği yazara ait bir kitabın ilk baskısı güzel bir tercih olabilir.