Nerf Silahları İle Tehlikeli Görevler Seni Bekliyor!

Nerf oyuncakları denildiğinde konuyu birazcık bilen kesim firmanın hemen silah tarzı oyuncaklar ile ön plana çıktığını bilecektir. Çocukların gelişimi açısından silah gibi oyuncakların kesinlikle kullanılmaması

Nerf Silahları İle Tehlikeli Görevler Seni Bekliyor!

Nerf oyuncakları denildiğinde konuyu birazcık bilen kesim firmanın hemen silah tarzı oyuncaklar ile ön plana çıktığını bilecektir. Çocukların gelişimi açısından silah gibi oyuncakların kesinlikle kullanılmaması gerektiğini düşünsek de bu tasarımlar gerçekten bağımsız ve tehlikeli olmayan görünümler içeriyor. Bu yüzden oyun saatlerinde hayali bir karakteri canlandırması adına kullanılabilir. Hem bu durum onun kurgulama ve hayal gücünü artırma gibi yeteneklerinin gelişmesini sağlayacaktır.

Zombilerden Kurtulmak İçin Ateşle!

Dünyayı zombiler bastı ve kurtulmak için senin yardımına ihtiyaçları var. Bu görevde insanlığa yardım etmek için seçildin, bu yüzden tüm gücünü göster!

Dartlardan oluşan bu silah türü tamamen zararsızdır. Nerf oyuncakları arasında en sevilen ve tasarımı ile dikkat çeken oyuncak türüdür. Sadece bu türü değil, diğer türleri yani çeşitleri de oldukça rağbet görmekte.

Bu Silahla Dünyayı Kurtarın!

Nerf oyuncakları kategorisinde en ilgi çekici ve en beğenilen silah türü olan Nerf Elite Titan CS- 50 ile en güçlü düşmanları yok etmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Yaklaşık 50 adet dartın sığdığı ve peş peşe ateş edilmesine imkan tanıyan bu oyuncak ile çocuğunuz hem nişan almasını hem de hayal dünyası içerisindeki kurguları geliştirmeyi öğrenecek. Oldukça hoş ve kullanışlı olan bu oyuncak içerisine;

  • 50 adet dart
  • Titan Silahı
  • 1 adet omuz askısı dahildir.

Nitro Etkisi İle Uçan Arabalar!

Nerf serisi içerisinden bu kez silahlardan bağımsız bir oyuncak; NerfNitroDoubleclucthInferno. Bu oyuncak ile birlikte en zorlu serüvenlere, en hızlı şekillerde ulaşılacak ve böylece maceradan geri kalınmayacak. 2  bölmeden oluşan ve dikkat çeken fırlatıcısına kutu içerisinde bulunan 2 adet arabayı yerleştirmek ve eş zamanlı bir şekilde harekete geçirmek mümkün. Özellikle erkek çocuklar için oldukça sevilen ve ilgi duyulan bu oyuncaklar ve dahasına Cebitoys sayesinde ulaşmanız mümkün. Çocuğunuzun kurgu ve hayal dünyasının gelişime katkıda bulunmak adına sizlere en farklı ürünleri sunan bu firma, aileler tarafından en çok tercih edilen oyuncak firmaları arasında yer almakta.

https://www.cebitoys.com/