Kova Burcu Kadını

Kova Burcu Kadını Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Kova Burcu Kadını
kova-burcu-kadini-ozellikleri

Kova Kadını Özellikleri- Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova burcu kadını – Aşk

Kova kadınlarının soğuk bir cazibesi vardır; tıpkı uzaktaki bir yıldızın soğuk ve cılız parıltısı gibi. Yanınızda otururken dahi ruhları sizden binlerce ışık senesi uzaklıkta olabilir. Adamcıl, duygusal sevgililer olamaz değillerdir. Fakat harbiden âşık oldukları şey zihni bir ilişkidir; ehemmiyetli olan şu anda ilişkilerinde ne hissettikleri değil, gelecekteki tasarılarıdır.

Kova burcu kadını – Cinsellik

Mevzubahis cinsellik olduğunda Kova kadını seyrek sıradan bir seksi seçenek eder. Başkalarını utandırabilecek pek çok şeyi yapmaktan keyif alır ve yeni şeyler tecrübe etmekten çekinmezler. Dolayısıyla partnerlerinden de aynı şeyi beklerler; bu yüzden partnerinin de açık fikirli olması gerekmektedir.

Kova burcu kadını – İlişkiler

Kova kadınlarının ilişkilerinde şahsi alana sahip olmaları, kendi hayatıyla alakalı kararları kendilerinin verebiliyor olmaları ehemmiyetlidir. Son derece bağımsız olan Kova kadınları uzun müddet süresince aynı yere çakılı kalmaktan hoşlanmazlar. Bu burcun kadınları için iletişim ehemmiyetlidir. Ayrı olarak çoğu Kova kadını kendini “sapyoseksüel” olarak görür, dolayısıyla kuvvetli bir zekayı çekici bulurlar.

Kova burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Kova kadını rastgele bir toplumsal standarda uymaz. Hudutlarda yaşamayı sever ve her vakit çizgi dışı düşünür. Toplumsal adalet ve toplumsal değişim gibi konulara alaka duyan Kova kadınları fakirlik, dünya sıhhati, eşit haklar gibi konulara katkıda bulunmayı ister: Bu yüzden bir Kova kadınını protestolarda, imza kampanyalarında, mitinglerde vs. görmeniz olasıdır.

Kova burcu kadınına ne armağan alınır?

Kova kadınları, aldığınız armağan önceden görmedikleri bir şey olduğu sürece ne alırsanız alın beğenir. Hemen hemen her şehirde bulunan bir zincir mağazadan armağan kartı vermek, ona önem vermiyormuş gibi hissettirebilir. Dolayısıyla Kova kadınına tıpkı onun gibi benzersiz ve sıra dışı bir şey almanız gerekmektedir. Nadir bulunan kristaller veyahut taşlar güzel bir tercih olabilir.