Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Kova Burcu Erkeği
kova-burcu-erkegi-ozellikleri

Kova Erkeği Özellikleri- Kova Burcu Erkeği Özellikleri

Kova burcu erkeği – Aşk

Kova erkekleri çoğu kez garip bir espri anlayışına sahiptir; bu espri anlayışını flört ettikleri kişileri baştan çıkarmak için kullanırlar ve aynı anda birkaç kişiyle flört edebilirler. Müzmin bekarlıkları ile nam salmış Kova erkeklerinin garip yanlarıyla başa çıkmak uzun vadede zor olabilir. 

Kova burcu erkeği – Cinsellik

Bunaltılmadığı sürece Kova erkeği sekse, romansa veyahut aşka iş ciddiyetiyle yaklaşır. Cinselliğe yönelik yaklaşımı mesafeli ve komik olabilir – katı yürekliliği ve ardında kırık kalpler bırakmasıyla meşhurdur. Erotizm, Kova erkeği için tecrübi bir alandır; oyunlar oynamayı, fantezileri canlandırmayı veyahut en yeni seks oyuncaklarını kullanarak sekse ilmi bir yaklaşım getirmeyi sever.

Kova burcu erkeği – İlişkiler

Kova erkekleri toplumun standartlarına ve beklentilerine uymayı reddeden özgün insanlardır. Bu özgünlükleri kıyafet, meslek veyahut siyasal bakış açısı seçimlerinde görülebilir fakat daha ziyade eş seçimlerinde ortaya çıkar. Her daim kendilerinden daha sıra dışı insanlarla beraber olmayı isterler.

Kova burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Kova burcu erkeği pek çok insan tarafından merak edilen fakat çok az insan tarafından sahiden anlaşılan insanlardır. Bunun sebebi büyük ölçüde Kova erkeklerinin çoğu kez ya vaktinin çok ötesinde olmaları veyahut çoğu insanın duymaya hazır olmadığı kökten fikirlere sahip olmalarıdır. Çoğu kez toplumdan dışlanmış hissederler. Kendileri gibi düşünen, onlar gibi ileriyi gören insanların yanındayken mesut olurlar.

Kova burcu erkeğine ne armağan alınır?

Kova erkeğinin garip şeyleri biriktirmek gibi bir alışkanlığı vardır. Güzel bir tıraş makinesi gibi bir armağan da onu mutlu edebilir fakat daha önceki vakitlerden kalma görünümlü bir teleskop, antika gözlük gibi sıra dışı şeyler daha çok hoşuna gidecektir. Ayrı olarak entelektüelliğe ehemmiyet veren Kova erkekleri için kitaplar, mecmualar, çizgi romanlar da güzel bir tercih olabilir.