Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Koç Burcu Kadını
koc-burcu-kadini-ozellikleri

Koç Kadını Özellikleri- Koç Burcu Kadını Özellikleri

Koç burcu kadını – Aşk

Koç burcu kadını âşık olduğunda dünyanın en çekici kadını gibi görünür. Duygularını tipik bir flört oyunu şeklinde gösterir ve uzun müddet bekleyemez. Sevdiği kişiden bir hareket beklerken cinsel cazibesini göstermek için her şeyi yapar.

Koç burcu kadını – Cinsellik

Koç burcu kadınının libidosu yüksektir fakat yalnızca doğru vakitte cinsel isteğini göstermeyi seçenek eder. Kendini ne kadar çekici hissettiği çoğu kez davranışlarından anlaşılır olsa da cinsel hayatının olası mevki saklı kalmasını ister. Cinsellik ile ilgili içgüdülerinin farkındadır ve fiziksel yakınlaşma esnasında hayli duygusuz olabilir: Cinsel ihtiyaçlarını karşılamayan bir erkekle izdivaç etmek ve çocuk yapmak şöyle dursun, rastgele bir şekilde romantik bir ilişkiyi sürdürmek onlar için olanaksızdır.

Koç burcu kadını – İlişkiler

Koç burcu kadını şayet aşıksa sadakatli biri olur ve her vakit sevdiği kişinin yanındadır. Pek çok vaziyette Koç burcu kadınının iki kişi için yeteri kadar enerjisi vardır. Lakin şayet aşık değilse ilişkisi son derece gelgitli olur. Özgürlüğüne düşkündür; duygularını çok fazla gösteren birine karşılık veremeyeceğini düşündüğü anda kolayca ilişkiyi bitirir.

Koç burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Koç burcu kadını sıhhatli bir libidosu ve kuvvetli düşünceleri olan, içten ve ihtiraslı biridir. Yeniden de inatçı ve telaşlı olabilir. En büyük kusurları, başkalarının kendi işlerini kendileri yapma ihtiyacını anlamamalarıdır. Bu da karışmaması şart olan işlere karışmasına sebep olabilir.

Koç burcu kadınına ne armağan alınır?

Koç burcu kadını sade ve açık renkli pratik hediyeleri sever. Giydiği her şey açık ve saldırgan olmayan bir biçimde cinselliklerini sergilemelidir. Mücevher almak iyi bir tercih olmayabilir; ya çok severler veyahut hiç sevmezler. Bununla birlikte pahalı ve dikkat çekmeyen bir hediye alırsanız bunu bir yakınlık belirtisi olarak görürler.