Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Koç Burcu Erkeği
koc-burcu-erkegi-ozellikleri

Koç Erkeği Özellikleri- Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Koç burcu erkeği – Aşk

Koç burcu erkeği âşıksa şayet öyle veyahut böyle anlarsınız. Bu vaziyetteyken davranışlarının iki ucu vardır. Bir savaşçı olarak aşkı için, istediği kişinin kalbi için savaşma ihtiyacı hisseder ve bu yolda onu hiçbir şey durduramaz. Başka bir deyişle ilgilendiği kişinin dikkatini kazanma gayretinde ısrarcıdır. Diğer uçta ise Koç burcu erkeği kendi duygularını anlamaktan aciz bir adama dönüşür. Bu da onu mesafeli, hem de hiddetli hale getirir. Ne hissettiğini anlatamaz, konuşma yetisini kaybetmiş birine döner.

Koç burcu erkeği – Cinsellik

Bir Koç burcu erkeği her vakit cinselliğinden emindir. İlk adımı atmaktan çekinmez ve bedenine güvenir. Partnerinin onun vücuduna alaka göstermesinden hoşlanır ve vücudunu sergileyecek kadar kendinden emindir. Kötü özelliği ise fazlasıyla telaşlı olmasıdır.

Koç burcu erkeği – İlişkiler

Genel olarak Koç burcu erkeği için ilişkiler kolay değildir. Sevgilisiyle iletişim kurmak, acıma duymak ve iki kişi için düşünmek gerektiğinde zorlanırlar. Her şeyi tek başlarına yapmayı severler ve onların öncülüğünü izleyecek kadar enerjik bir sevgili bulmanın zor olduğunu düşünürler. Koç burcu erkeğiyle sıhhatli bir ilişki yaşamak istiyorsanız, parasal ve içsel manada bağımsız kalabilmeniz ehemmiyetlidir.

Koç burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Koç burcu erkeği çekici, kuvvetli ve özgüvenlidir. Yeni ve heyecan verici şeylere her zaman hazırdır. İlk adımı atmaktan çekinmez. Bununla birlikte kendinden başka kimse için pek bir şey hissetmez. Kaba, egoist ve itkisel olabilir. Her ilişkiye kendi üstünlüğünü kanıtlayacağı bir savaş arenası muamelesi gösterebilir.

Koç burcu erkeğine ne armağan alınır?

Keskin, kırmızı renkli şeyleri severler. Hediye olarak bir İsviçre çakısı, bir alet seti alabilirsiniz. Erkeksiliğini vurgulayan hediyeler hoşuna gider. Alacağınız hediye üzerinde çok düşünmeye gerek yok; o da sizinki üzerinde çok düşünmeyecektir.