İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

İkizler Burcu Kadını
ikizler-burcu-kadini-ozellikleri

İkizler Kadını Özellikleri- İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler burcu kadını – Aşk

İkizler burcu kadını çoğunlukla sapyoseksüeldir; keskin bir zekâyı çekici bulur. Tatlı ve şapşal bir sevgili, İkizler burcu kadını için uygun değildir. Onun iletişim kabiliyetlerine ayak uydurabilen, kelime oyunlarına, şakalarına eşlik edebilecek birini ister.

İkizler burcu kadını – Cinsellik

İkizler burcu kadını son derece flörtöz bir kişiliğe sahiptir. Mahcup olmayan ve iletişime açık insanları sever. Seks esnasında role-play yapmaktan hoşlanır; heyecan verici fantezileri canlandırarak değişik kişiliklere bürünmeyi sever.

İkizler burcu kadını – İlişkiler

Bu zeki kadın için fikirlerin uyuşması son derece ehemmiyetlidir; fikirler diyarında eşini bulduğu vakit heyecan ve enerjiyle dolar. Esprilerine eşlik etmeye istekli, ani fikir değişimlerine de hazırlıklı olmalısınız; tartışma sırasında iblisin avukatına dönüşebilir. Ayrı olarak tüm gece sohbet etmeye de hazır olun; her zaman konuşacağı bir konu vardır.

İkizler burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

İkizler burcu kadınları alışveriş yapmayı ve yeniliği severler. Pahalı veyahut havalı şeyler almasına gerek yoktur; aldıkları yeni şeyleri genelde ikinci el pazarlarından, kermeslerden toplarlar. Eşyalarının çoğuna bağlılık duymazlar ve bonkör kişilikleri sebebiyle sahip oldukları şeyleri ihtiyacı olan komşularına, arkadaşlarına vermeyi severler.

İkizler burcu kadınına ne armağan alınır?

İkizler burcu kadınına hediye almak başlı başına bir zevktir; genelde ne hediye alırsanız alın mesut olurlar. Sıra dışı nesnelerden hoşlanırlar, özellikle bu nesnenin enteresan bir hikâyesi varsa. İkizler kadınını etkilemek için çok para harcamanıza gerek yoktur – bir sürü ıvır zıvırın bulunduğu bir dükkâna götürmek, pahalı bir hediyenin ambalajını açmaktan daha fazla mutlu edecektir.