İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

İkizler Burcu Erkeği
ikizler-burcu-erkeği-ozellikleri

İkizler Erkeği Özellikleri- İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler burcu erkeği – Aşk

Âşık bir İkizler erkeği her vakit kafa karıştırıcıdır. Bu burcun değişken karakteri ve baş döndüren zekâsı, aklı selim ve kararlı sevgililerden tez sıkılan insanlar için şahanedir. Sosyalleşmeyi, partilere katılmayı seven biriyseniz, hanede suskun sessiz oturmayı sıkıcı bulan İkizler erkeği sizin için iyi bir eş olacaktır.

İkizler burcu erkeği – Cinsellik

İkizler erkeğinin aitin içinde kalabilmesi için zekâsının uyarılmasına ihtiyacı vardır. Onu zekânızla etkileyin; kıvrak zekâlı biriyseniz aklını çelebilirsiniz. Cinsellik ile ilgili yeni şeyler tecrübeye hazırlıklı olun.

İkizler burcu erkeği – İlişkiler

İkizler burcu erkeğinin ajandası hep dolu olduğu için onu net bir tasarı yapmaya ikna etmek zordur. Sizinle daima iletişim halinde kalsa da unutmayın ki iletişim halinde olduğu tek kişi siz olmayabilirsiniz. İkizler erkeği aynı anda ansızın fazla kişiyi idare etmesiyle meşhurdur. Kimsenin kalbini kırmak istediğinden değil; yalnızca gerçekliği idrak etme biçimi bazen gerçekte olan bitenle çatışma halinde olduğu için böyle davranır.

İkizler burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

İkizler burcu erkeği sürekli dolaşır; yolcu ederken dahi o koltuktan bu koltuğa geçer. Dur durak bilmeyen zihninin yeni bilgilerle meşgul edilmeye ihtiyacı vardır. Bu yüzden kafa karıştırıcı filmleri veyahut oyunları izlemeyi sever. İzleyiciyi ters köşeye yatıran, merakını canlı tutan gizem ve gerilim filmlerini sever.

İkizler burcu erkeğine ne armağan alınır?

Tüm burçların arasından armağan alınması en kolay olan burç İkizler burcudur. İkizler burcu erkeği yeniliğe ve teknolojiye bayılır. Bir tomar para ödenmiş armağanlardansa küçük ve eğlenceli ıvır zıvırlar daha çok hoşuna gidecektir. Kitaplar her vakit için İkizler erkeğinin favorisidir; sevdiği bir mecmuaya abonelik yaptırmak, sevdiği bir kitapçıdan armağan kartı almak hoşuna gidecektir. Birlikte oynamak için de puzzle veyahut kutu oyunu gibi armağanları de seçenek edebilirsiniz.