DİL KULLANIMI

Dilimizi kullanmakta yetersiz kaldığımız zamanlar elbette ki olmuştur. Kitap okumamak, yeterli dilbilgisine sahip olmamak gibi birçok nedenleri vardır bu eksikliğin. Özellikle kitap okumayı sevmeyen büyük bir kitleye sahip olduğumuz ülkemizde gereksiz birçok ilgi alanları fazlaca vakit öldürmektedir.

DİL KULLANIMI

Dilimizi kullanmakta yetersiz kaldığımız zamanlar elbette ki olmuştur. Kitap okumamak, yeterli dilbilgisine sahip olmamak gibi birçok nedenleri vardır bu eksikliğin. Özellikle kitap okumayı sevmeyen büyük bir kitleye sahip olduğumuz ülkemizde gereksiz birçok ilgi alanları fazlaca vakit öldürmektedir. Yayılan internet ortamı bu oranı yükseltmektedir. Bu nedenle ortaya çıkan karşılıklı anlaşamama ve duyguları ifade edememe gibi iletişim problemleri yaşayabilmektedir insanlar.

Diline önem veren her insan elbette ki dilini en iyi şekilde kullanmak ve edebiyataçısındanbilgili olmak ister. Karşısındakine duygu ve düşüncelerini en iyi şekilde ifade edebilmek ister. Kimi insanlar öykü, roman gibi edebi eserlere önem verirken kimi insanlar şiirler ve özlü sözler gibi daha duygu yüklü eserlere kendini daha yakın hisseder. Bir roman, öykü okumayı seven insan kitap almak zorunda kalmaktadır; fakat şiir ve özlü sözler günümüzde her sosyal ortamda bulunabilmekte ve yayılabilmektedir. Bu durum kitap okuma eğilimi azaltabilmektedir elbette; fakat daha fazla kitleye ulaşabilmekte ve insanları okuma eğilimine itmektedir. İnsanların internet ortamından okumaya artan eğilim ve duygu yüklü mesajlara ilgisi ile fazla miktarda güzel sözler adı altında özlü sözler bulunabilmektedir.

Ülkemizde açılan sayfalarda özlü sözlerden iyi geceler mesajlarına kadar duygu yüklü sözler paylaşabilmekte ve araştıran insanlara kolaylık sağlamaktadırlar.

sitemizde bu arayışa karşılık vermek amacıyla açılmıştır. Yakınlarımızın bir tebessümünün bizim için elbette çok önemlidir. Sevgiliye, arkadaşa, aileye ayrı ayrı güzel sözler bulabilmekte  ile de insanları güzel bir iyi geceler mesajı ile de mutlu edebilirsiniz. Daha birçok konuda olduğu gibi rüya tabirlerikonusunda da adresi ile bilgi alabilirsiniz ve rüya yorumlarınızı öğrenebilirsiniz. Eğlenceli ve bilgili bir gün için sitemizi ziyaret etmelisiniz.