Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Boğa Burcu Kadını
boga-burcu-kadini-ozellikleri

Boğa Kadını Özellikleri- Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa burcu kadını – Aşk

Sadık bir arkadaş, cana yakın bir sevgili olan Boğa kadını hayatınızın sonuna kadar size bağlı kalır – tabii, kırmızı çizgilerini aşmazsanız. Kırmızı çizgilerini aştığınız vakit ise boynuzlarını size yöneltmesine hazır olun. Boğa kadını oldukça esprili, şakacı ve müstehcendir. Boğa kadınıyla yaşayacağınız ilişki içtenlikle, candan bir ilişki olacaktır.

Boğa burcu kadını – Cinsellik

Boğa kadını son derece duygusal bir varlıktır. Seksi bir sanat olarak görür. Ön sevişmeyi, sarılmayı, karşılıklı masaj yapmayı ve uzun uzun dokunmayı sever. Mahcup bir sevgiliyi ikna etmekten, onu kabuğundan çıkarmaktan hoşlanmaz; ya ihtiyaçlarına karşılık verirsiniz veyahut arkasına dönüp gidişini izlersiniz.

Boğa burcu kadını – İlişkiler

Şayet onu hak ettiği şekilde severseniz, hayatınızın sonuna kadar sizinle beraber olur. Boğa burcu kadınları ilişkilerinde sabit ve güvenilirdir. Güvenini kazandığınız taktirde sizinle olan ilişkisini mutlu bir ilişkiye dönüştürebilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Boğa burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Boğa kadını pratikliğini nezaket ihtirasıyla beraber ustalıkla birleştirir. Biçim ve işlevin uyumlu bir biçimde bir araya getirilebileceğini ustalıkla gösterirler. Sıhhat Boğa kadını için ehemmiyetlidir; dans etmeyi, yoga yapmayı veyahut spor yapmayı severler. Tabiatla barışık olan Boğa kadınını bahçede çiçek yetiştirirken, hayvan arkadaşlarını severken ya da vahşi tabiatta kamp yaparken bulmanız olasıdır. Bir şey pişirirken genelde sıhhatli ve hane yapımı yemekler yapmayı seçenek ederler. Zarif ve aklı selim, duygusal ve duyarlı, lüks düşkünü fakat hiçbir zaman ellerini kirletmekten çekinmeyen Boğa kadınlarının mükemmel bir stili vardır.

Boğa burcu kadınına ne armağan alınır?

Boğa kadınını bir hediyeyle etkilemek istiyorsanız el yapımı ve eşi benzeri olmayan bir şey seçebilirsiniz. Ucuz, plastik ya da toplu imalat işi şeylerden hoşlanmayacaktır. Bitkisel karışımlar, tabii vücut ürünleri ya da ahşaptan/kilden yapılma güzel bir şey daha fazla hoşuna gidecektir.