Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Boğa Burcu Erkeği
boga-burcu-erkegi-ozellikleri

Boğa Erkeği Özellikleri- Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa burcu erkeği – Aşk

Boğa erkeği doğru kişi için emin ve adanmış sevgililer olabilirler. Her ne kadar suskun görünseler de kelimelerle araları iyidir; seçtikleri kelimeler üzerinde uzun uzun düşünmeyi severler. Düşünceli fertler olan Boğa erkekleri ne hissettiklerinden veyahut ne istediklerinden emin değilseler sessiz kalmayı seçenek edebilirler. Dolayısıyla bir karşılık vermeleri için zorlamamakta yarar vardır. Duygusal farklıkları üzerinde kafa yormayı sevdikleri için vakte ihtiyaçları vardır.

Boğa burcu erkeği – Cinsellik

Eli açık bir karaktere sahip olan Boğa erkeği cinsel açıdan alakalı ve titizdir; sevdiği kişiye zevk vermek ile ilgili oldukça isteklidir. Partneri tatmin olmadan bırakmaz.

Boğa burcu erkeği – İlişkiler

Şayet içlerindeki kadınsı istikametlerine dokunmayı becerebilirseler kendi duygularına güvenmeyi de öğrenebilirler. Ne yazık ki zor duygusal kararlar almaya zorlandıklarında kendilerini dışa kapatırlar ve duygusuzlaşmaya başlarlar. Nihayet açılmaya başladıklarında, tüm duygularını dile getirmesine teşvik edin ve mübalağalı reaksiyonlar vermekten kaçının. Kalbini kazanmayı muvaffak olursanız uzun müddetli bir ilişki yaşarsınız ve sevgisini gösterme biçimi de şaşırtıcı derecede içtendir.

Boğa burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Evcimen bir insan olan Boğa erkeği sevdiği kişiyle koltuğa uzanıp mayışmayı sever. Ananesel yemeklere düşkündür ve ara ara hanedeyken yemeği mübalağa edebilir; yemek onun için deşarj olucu bir sığınaktır. Bazen dağınık olabilen Boğa erkekleri çoğu kez sakardır; yaşadığı ortamın olası mevki minimalist olması işlerini kolaylaştıracaktır.

Boğa erkeğine ne armağan alınır?

Boğa erkeğine sevginizi sözlerle veyahut armağanlarla değil yaptıklarınızla göstermek en iyi tercih olsa da kaliteli elbiseler de hoşlarına gidecektir. Kitap, enstrüman gibi hediyeler de Boğa erkeğine uygun hediyeler arasındadır. Ayrı olarak boğazına hitap eden hediyeler de hayli hoşlarına gider: En sevdiği lokantada güzel bir akşam yemeğine çıkarmak mükemmel bir hediye olacaktır.