Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadını Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Başak Burcu Kadını
basak-burcu-kadini-ozellikleri

Başak Kadını Özellikleri- Başak Burcu Kadını Özellikleri

Başak burcu kadını – Aşk

Bir Başak kadını size kalbini verdiğinde sonsuza kadar öyle kalmasını ister. Onun için günümüzün sevgililik anlayışı hayli zordur; kısa müddetli takılmalar, tek gecelik ilişkiler, Başak kadının ananesel aşk arayışıyla çelişir.

Başak burcu kadını – Cinsellik

Pek çok insanın sandığının aksine Başak kadınının, ağırbaşlı ve ciddi görüntülerinin ardında yüksek bir libido gizlidir. Diğer taraftan beraber oldukları insan için harbiden ehemmiyetli olduklarını hissetmek istediklerinden, çok fazla insanla cinsel birliktelik yaşamazlar.

Başak burcu kadını – İlişkiler

Başak kadını zekâ, ayrıntıcılık, sağduyu ve bağlılık karışımı bir şeydir; oldukça zeki, mütevazı ve becerikli olurlar. Kayıtsız gibi göründükleri için Başak kadınını etkilemeye çalışmak ilk başta gözünüzü korkutabilir fakat mesafeli olmaktan ziyade, yeni bir ilişkiye başlarken pratik, gerçekçi ve dikkatlidirler.

Başak burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Başak kadını beyin ve güzelliğin kombinasyonudur. Organizasyon yetenekleri yüksektir. Laf değil icraat insanıdırlar. Merkür tarafından yönetildikleri için son derece yaratıcı bir karaktere sahiptirler. Diğer taraftan toprak burcu oldukları için de bir şey yaratırken gerçekten ışıldarlar.

Başak burcu kadınına ne armağan alınır?

Sıhhat ve zindelik Başak kadının en ehemmiyetli özelliklerindendir; bu yüzden vücut bakımı ve alternatif tıpla alakalı hediyeleri severler. Masaj, akupunktur seansı hediye faktörü oldukça hoşlarına gidecektir. Ayrı olarak kitaplar, el yapımı mücevherler ve sanat gereçleri de Başak kadını için şahane hediyelerdir.