Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Başak Burcu Erkeği
basak-burcu-erkegi-ozellikleri

Başak Erkeği Özellikleri- Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Başak burcu erkeği – Aşk

Âşık bir Başak erkeği Zodyak’ın havyarı, trüf mantarıdır; başka bir deyişle siz daha ziyade patates, hamburger, cips insanıysanız Başak erkeği sizin için iyi bir eş olmayabilir. Başak erkeğinin diğer insanlarla uyumu, partnerlerinin tüm sevgilerini onlara verme becerilerine bağlıdır. Bu sayede kendilerini güvende hisseder ve kırılgan, şefkatli yüreklerini karşılarındaki insana açabilirler. Seyrek sevgi gösterisinde bulunsalar da özden bir ilişki duygusal yanlarının güzelliğini ortaya çıkarır. Eğlence emelli, gelip geçici ilişkilerden ziyade uzun müddetli ilişkileri seçenek ederler.

Başak burcu erkeği – Cinsellik

Başak erkekleri cinsel açıdan sürprizlerle doludur. Ara ara biraz gergin olabilseler de bu vaziyet içlerindeki ihtirası dışarı çıkarıncaya kadar sürer. Lakin kabuğundan çıkması için oldukça uğraşmanız gerekebilir. Başak erkeği bir kadını iyi tanımıyorsa ve onun ile ilgili kuşkuları varsa o kadınla cinsel ilişkiye girmeme ihtimali yüksektir.

Başak burcu erkeği – İlişkiler

Başak erkekleri oldukça bilge ve zekidir, mesele çözmeyi severler. İlişkilerinde akıl hocası rolünü üstlenirler, bu yüzden de seyrek eşitlikçi bir ilişki olur. Dolayısıyla ilişkide şahsi hudutlara dikkat edilmeli ve bir balans bulunmalıdır.

Başak burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Merkür tarafından yönetilen Başak erkeği daima bilgi toplamak ve beyninin içindekileri tertip etmenin bir yolunu bulmakla meşguldür. Dünyayı kendi şartlarında yaşamayı sever ve çevresinde huzurlu, düzenli, derli toplu bir alan yaratmaya çalışırlar. Zihnini meşgul edecek bir iş olmadığı vakit acilen vesveseli birisine dönüşürler. Kendi sorumluluklarını üstlenmeyi ve başkalarına yardımcı olmayı severler fakat hiçbir karşılık görmedikleri vaziyette da incinirler.

Başak erkeğine ne armağan alınır?

Başak erkeği, zor beğenen kişiliklerine hitap eden ve dış görünüşleriyle alakalı armağanları severler. Bu yüzden işlenmiş kemik taraklar, monogram kol düğmeleri güzel bir armağan olacaktır. Ismarlama elbiseler, cilt ciltli defterler, el yapımı mücevherler, antika bir damga yüzüğü gibi armağanlar de hoşlarına gidecektir.