Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Balık Burcu Kadını
balik-burcu-kadini-ozellikleri

Balık Kadını Özellikleri- Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadını – Aşk

Aşka âşık olurlar, karşılarındaki kişi genelde teferruat gibidir; tabii bu hayatlarının ilk vakitlerinde olur. Deneyim sahibi oldukça, dinginleşir, olgunlaşırlar. Karşısındakileri şefkatleriyle şımartabilirler ancak onların şımartabilmesi şımarmanız manasına gelmesin, garip hareketlerle onları üzerseniz bir müddet sonra yürekleri daralır ve tek kuyruk darbesiyle sizi terk ederler; aniden hayatınızdan çıkıverirler. Sevgilileriyle arkadaş olmayı çok severler. Ayrı olarak Balık burcu kadınları psikolojik veyahut duygusal meseleleri olan partnerlere kapılmalarıyla meşhurdur.

Balık burcu kadını – Cinsellik

Seks bu mistik deniz kızları için spritüal ve transandantal bir tecrübedir. Kâhin özellikleri sayesinde Balık kadını ne istediğinizi sizden önce bilir ve karşısındaki kişiye zevk vermekten hoşlanır.

Balık burcu kadını – İlişkiler

Şahsi ilişkilerinde özverilidirler ancak ara ara inzivaya çekilip kendilerini yenilemeleri gerekir. Bu yenilenme hem onlara hem de sevdiklerine iyi gelecektir. Karşısındaki kişiden gelen güzel şeyleri almayı da öğrenmesi şart olan bu özverili, eli açık kadınlar için karşılıklılık gösterişli bir şeydir. Bir su burcu olarak, kendine vakit ayırmadan başkasına kalbinin içindeki her şeyi dökmeye eğilimlidir.

Balık burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Balık burcunun kendi kendilerini ve çevresini iyileştirebilme güçleri vardır. Empatilerin azımsanmayacak bir bölümü bu burçtan çıkar. Kuvvetli yanlarının görünürlüğe kavuşabilmesi ve güçlenebilmesi için Balık kadınının kendi kendini küçümseyerek göz ardı etmek yerine, kendini keşfetmesi gerekir. Karşılarındaki kimseyi, olayı kolaylıkla okuyup çözebilirler. Ağlamak onlar için çok sıradan bir eylemdir, bu yüzden de isimleri sulu göze çıkmıştır. Balık burcu konuşmak yerine sizi dinlemeyi seçer. Biraz ketumdurlar, kendi dertlerinden çok söz etmezler fakat sizi dinlerler ve konuşamadıkları için de sık sık ağlarlar.

Balık burcu kadınına ne armağan alınır?

Balık kadınları, yanına kendi yazdığınız bir şiiri iliştirdiğiniz bir demet çiçek gibi romantik armağanlara bayılırlar. Güzel olan her şeyi beğenirler. El üfleme cam prespapyeler, mücevher tonlarında vazolar, heykeller, rüzgâr çanları kalplerini fethedecektir. Ayrı olarak kendi sanat yapıtlarını yaratabilecekleri kaliteli sanat malzemeleri de güzel bir tercih olabilir.