Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Balık Burcu Erkeği
balik-burcu-erkegi-ozellikleri

Balık Erkeği Özellikleri- Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeği – Aşk

Balık burcu kadınına göre daha sakindirler, duygularını daha az belli ederler fakat bu onları duygusuz yapmaz, yalnızca derinde yaşarlar. Daldan dala konuyorlarmış gibi görünseler de aradıkları şey anlaşabilecekleri ve güvenebilecekleri kişiyi bulmaktır her insan gibi, yalnızca metotları biraz zorlayıcı görünebilir.

Balık burcu erkeği – Cinsellik

Tıpkı kadınları gibi cinsellikte hudut tanımazlar; sakinden başlayıp kademe kademe ilerleyen geniş perspektifli bir cinsellik anlayışları vardır. Romans, aşk ve seks arasında bir ayrım yapmazlar ve seksi, sevgilerini ifade faktörün bir yolu olarak görürler.

Balık burcu erkeği – İlişkiler

Balanssızlığı hasebiyle Balık erkekleri sıklıkla gücenir ve gücendiğini hemen belli ederler. Hislerine karşılık bulamadıkları vakit Balık burcu erkekleri için ilişkininin kurbanıymış gibi hissetmek çok kolaydır.

Balık burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Neptün tarafından yönetilen bu hayalperestler, duygusal olarak da spiritüel olarak da, entelektüel olarak da derinlere dalmayı severler ve hiçbir zaman sığ sularla kanaat etmezler. Havadan sudan konuşmak hoşlarına gitmez; ilk defa gittikleri bir buluşmada dahi size kendinizle alakalı sualler sorup bu konu ile ilgili saatlerce konuşabilir.

Balık burcu erkeğine ne armağan alınır?

Tabii ve değerli taşlardan yapılma mücevherler hoşlarına gidebilir zira Balık burcu erkekleri çoğunlukla içlerindeki kadınsı tarafları keşfetmekten çekinmezler. Güzel kokmayı sevdikleri için parfüm sıkmaktan, çeşitli yağlar kullanmaktan hoşlanırlar. Pek çok Balık burcu erkeği şahsi temizlikleri ile ilgili titiz oldukları için kokulu banyo ve vücut ürünleri, suya bayılan bu burç için hayli güzel bir tercih olabilir.