Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Aslan Burcu Kadını
aslan-burcu-kadini-ozellikleri

Aslan Kadını Özellikleri- Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan burcu kadını – Aşk

Ateş elementine bağlı olan Aslan burcu kadını ihtiraslı ve cana yakındır; duygularını kolaylıkla ve açık bir biçimde gösterir. Âşık oldukları vakit sevdikleri kişiye karşı eğlenceli, sadık ve oldukça eli açık olurlar. Avının peşinde bir aslan kadını dişli bir yapıdadır, avıyla arasına giren rastgele bir şeyi ortadan kaldırmasını bilir.

Aslan burcu kadını – Cinsellik

Aslan kadınları romansın dilini çok iyi bildikleri için cinsellikleri oldukça içgüdüsel olabilir. Fiziksel dünyaya sıkı sıkı tutunan Aslan kadınlarının bedenleri ve cinsellikleri özgüvenli ve güçlüdür. Asla isteklerinden, zevklerinden ve seksten utanmadıkları için aşırı iffetli olmaktan hazzetmezler. İnsan vücudundan, bu vücutla yapılabilecek eğlenceli, acayip ve mükemmel şeylerden utanıyorsanız bu vahşi kedi size günün nihayetinde hepimizin yalnızca birer hayvan olduğunu anımsatmanın dahice bir yolunu bulacaktır.

Aslan burcu kadını – İlişkiler

Hemen hemen tüm ilişkilerinde öncü rolünü üstlenirler; bağımsızlık ve inisiyatif alma ihtiyaçlarına sıkı sıkıya tutunurlar. Bu vaziyet partnerlerini ara ara yorabilir, özellikle Aslan burcu kadını kendi isteklerini dayatıp burunlarını sokmamaları şart olan işlere burunlarını sokmaya başladıkları zaman can sıkıcıdır. Aslan kadının öz farkındalığı yüksek, uygun ve onun kadar zeki biriyle beraber olması gerekmektedir. Ayrı olarak bu kişinin kendilerini dile getirme ve kendileri için savaşma gücü yüksek olmalıdır, yoksa Aslan’ın güneşi onları kavurabilir.

Aslan burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Parlak koyu renkler, kuvvetli saçlar, stiletto ayakkabılar… Çoğu Aslan kadını gücüne vurgu yapan bu tarz şeylerle dikkatleri üzerine çekmeyi sever; hepsi bu kadar iddialı olmasa da çok konuşulacak türden sıra dışı şeyler giymeyi severler.

Aslan kadını hakimiyet alanı olan evinin her santimetrekaresini dekore etmeye bayılır. Yaşadığı yerde yalnızca bir müddetliğine de kalsa bunun için vakit harcamayı sever.

Aslan burcu kadınına ne armağan alınır?

Aslan kadını lükse düşkündür; parlak renkli, mücevherli, gösterişli elbiseleri sever. Ne kadar çok mücevher varsa o kadar iyidir; ister yapay elmas olsun ister Swarovski kristali. Her ne kadar gerçek taşları daha çok sevse de tasarımı özgün ve görkemli olan her şeyi sevecektir.