Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Aslan Burcu Erkeği
aslan-burcu-erkegi-ozellikleri

Aslan Erkeği Özellikleri- Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Aslan burcu erkeği – Aşk

Aslan erkeği romantik ilişkilerinde kral muamelesi görmeyi ister; bu onun narsist olduğu değil, öz saygısı yüksek bir insan olduğu manasına gelir. Onunla yapacağınız tasarılar her vakit büyük ve heyecanlı olacaktır. Aslan erkeği âşık olduğunda çokça armağan verir ve bu hediyelerin çoğu pahalı şeylerdir. Onunla beraber olmak isteyen rastgele biri krallık ailesine girmeyi hak ettiğini ispat etmelidir. Aslan erkeği iltifat almayı da sever; her ne kadar özgüvenli görünseler de sevdiklerinin yanındayken güvende hissedebilmek için övülme ihtiyacı duyar.

Aslan burcu erkeği – Cinsellik

Aslan erkekleri, sevginin sıcaklığını, yoğun bir birlikteliğin ateşini hissetmek isteyen ihtiraslı ve eğlenceli sevgililerdir. Aslan erkeklerine göre seks son derece ehemmiyetlidir ve kendilerini dokunarak ifade ederler. Herkesin içinde sevgisini göstermesine de hazırlıklı olun zira Aslan erkeği yalnızca ellerinizi tutmakla kanaat etmeyecektir.

Aslan burcu erkeği – İlişkiler

Bir Aslan erkeğini çileden çıkarmanın birinci yolu onu görmezden gelmektir. Süslü sözler sarf ederek etkileyiciliğini artırmaya çalışır fakat bu da en fazla beş dakika sürer. Kısa müddet sonra, ölü taklidi yapan fareyle oynamaktan sıkılan kedi gibi alakasını kaybedecektir. Bu büyük kediyi kendinize çekmek istiyorsanız onun mükemmelliğine hayran olduğunuzu gösterin ve bol bol iltifat edin.

Aslan burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Aslan erkeği bulunduğu her yerde alaka odağı olmayı sever. Enerjik, neşeli ve biraz çocuksu olan Aslan erkekleri hayatta olduklarını hissetmeyi severler ve heyecanlarını beraber vakit geçirdikleri insanlarla paylaşmanın bir yolunu bulurlar. Canlı ve büyüleyici kişilikleri son derece çekicidir.

Aslan erkeğine ne armağan alınır?

Oldukça gurme olan Aslan erkekleri, pişirmeyi sevmeseler de iyi yemek yemeyi severler. Pek çok kişi tarafından beğenilen güzel bir lokantada iyi bir akşam yemeği güzel bir tercih olabilir; tabii önceden binlerce defa gitmediği bir yerse. Aslan erkekleri sıra dışı olmayı seçenek ettikleri için dünya mutfağından değişik yemekler yapan bir lokantaya götürebilirsiniz.

Aslan erkekleri gösterişçi ve müesseselidirler, dışarıdan nasıl göründüklerine ehemmiyet verirler. Bu yüzden saç bakım ürünleri, tıraş ürünleri de güzel bir seçenek olabilir.