Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Akrep Burcu Kadını
akrep-burcu-kadini-ozellikleri

Akrep Kadını Özellikleri- Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep burcu kadını – Aşk

Her zaman sığınılacak bir liman olabilen Akrep kadını hayatının sonuna kadar kuvvetli olacak ve hayatın yükünü sizden fazla üstlenecektir. Akrep kadını geçici ilişkilerden çok sonsuz aşkın peşindedir. Aradığını bulduğu an uzun yıllar partnerine sadık kalır ve ona ihtiyaç duyduğu güveni verebilirseniz hiç kimseye katiyen açmadığı iç dünyasını dahi sizinle paylaşacaktır

Akrep burcu kadını – Cinsellik

Akrep kadını Zodyak’ta belki cinselliği en fazla önem veren burçtur diyebiliriz. Aradığını bulana kadar cinselliğe yanaşmayabilir de rastgele pek çok cinsel ilişkiye girebilir de. Her halükârda cinsellik onun için hem bedensel hem düşünsel bir aktivitedir. Oyuncu, her türlü fanteziye açık, zengin bir cinsel dünyası vardır.

Akrep burcu kadını – İlişkiler

Çoğu Akrep kadını aşkın hayatta bir sefer karşısına çıkacağına inanır, o bahtlı kişiyi bulduğunda her haliyle sever ve uzun yıllar süresince kopamaz. Bu yüzden bazen Akrep kadınının hayatı tüm gerçekliğiyle kabullenme mahareti aşk ile ilgili başını ağrıtabilir. Yanlış ilişkilere saplanıp uzun yıllar kendine zulüm çektirebilir.

Akrep kadını arkadaşlık ilişkilerinde iyidir. Haddini aşmaz, duracağı yeri iyi bilir. Elinden geldiği vaziyetlerde yardımı esirgemez. Ancak kendisi ufak tefek şeyler için yardım istemeyecek, en doğru hatıra bekleyecek, belki de o an asla gelmeyecektir. Buna bir çeşit “Godmother” vaziyeti da denilebilir. İnsanların kendisine gönül borcu hissetmesini sever. Arkadaşlık ilişkilerinde düzeyli olduğu için çok sayıda arkadaşı vardır.

Akrep burcu kadınının sevdiği ve sevmediği şeyler

Akrep burcu kadını kendine yetebilmeyi sever. Kendine yetemezse başkalarının özel alanına müdahale etmesinden korkar. Çok fazla parasal arayışı yoktur. Üretmeyi ve dönüştürmeyi bilir.  Tutumludur. Hayatı ciddiye almayan, gevşek ağızlı insanlardan ve kendisi ve yakın etrafı için tehdit oluşturabilecek kişilerden hoşlanmaz. Böyle kişileri hayatına sokmamak için çaba gösterir.

Akrep burcu kadınına ne armağan alınır?

Akrep burcu kadını kendisiyle ilgilenildiğini ve kadın olduğunun hissettirildiği parfüm, iç çamaşırı, çiçek vb armağanlara bayılır. Şayet akrep kadını arkadaşınız ise her vakit kullanabileceği cilt bir kemer, bir cüzdan, kullanışlı bir gömlek, şık bir duvar aynası armağan ederek onu mutlu edebilirsiniz.