Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Genel Özellikleri- Aşk hayatı- Cinsellik- İlişkiler- Sevdiği ve Sevmediği Şeyler- Ne Hediye Almalıyım?

Akrep Burcu Erkeği
akrep-burcu-erkegi-ozellikleri

Akrep Erkeği Özellikleri- Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep burcu erkeği – Aşk

Akrep burcu erkeği kadınına göre aşka daha açıktır ve bilhassa gençlik döneminde yaşayabileceği kadar fazla çeşitlilikte ilişki yaşamaya çalışır. Cazibelidir. Sözel zekâsı gelişmiş olan Akrep erkeği edebiyat ve sinema sevgisi, yerinde imalar ve komplimanlar yaparak karşı cinsi kolaylıkla etkileyebilir. Âşık olursa uzun yıllar sadık kalır.  Bazen takıntılı ve kuşkucu davranışları olabilir. Partnerinin üstüne fazla düşerek bezdirebilir.

Akrep burcu erkeği – Cinsellik

Akrep burcu erkeklerinin – ters bir yıldız tesiri altında kalmadıysa – tüm diğer su grubu azaları gibi libidosu yüksektir. Partnerine zevk vermekten hoşlanır. İlişkilerinde deneyimli ve olgun rolüne bürünmeyi sever.

Akrep burcu erkeği – İlişkiler

Akrep burcu erkeğinin düşünemeyeceğiniz kadar değişik dünyalardan kişilerle düşünemeyeceğiniz kadar karmaşık ilişkileri bulunabilir. Bu hem aşk hem arkadaşlık için geçerlidir. İlişkileri üzerine konuşmayı sevmez. Gizemli bir hava yaratmayı iyi bilir ve bundan beslenir.

Akrep burcu erkeğinin sevdiği ve sevmediği şeyler

Akrep burcu erkeği kimseyle paylaşmasa da “tanınmış olma, herkesçe bilinme, bir yapıt bırakma” isteğini şiddetli bir şekilde hisseder. Bu yüzden ehemmiyetli insanlara yakın olmaya çalışır. Tıpkı Akrep kadını gibi kendi yağında kavrulmayı sever. Kendisini itibarsızlaştıran veya çok fazla sorgulayan insanlardan hoşlanmaz ve onları hayatına sokmamak için çaba gösterir.

Akrep erkeğine ne armağan alınır?

Sevdiği bir romanın ilk baskısı, yıllanmış kaliteli bir şarap, farklı bir mekânda akşam yemeği onu fazlasıyla mutlu edecektir. Günlük hayatta kullanabileceği saat, cüzdan, kemer, gömlek gibi hediyeler de iş görür. Önem verdiğini hissetmek akrep erkeğini mutlu etmek için yeterlidir.