9 Mart Günlük Burç Yorumu

9 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

9 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizdeki uyum yerini buldu. Ancak biraz da rutine oturmuş olabilir. Bambaşka bir insan oldunuz belki de. Son zamanda yaşadıklarınız peş peşe geldi. Yeniden siz daha önceki haliniz ile daha güzeldiniz. Enerji en çok size yakışıyor. Neşe en çok size yakışıyor. O çocuksu enerjinizi hiç kaybetmemelisiniz. Yoksa siz, siz olmazsınız.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız biraz renklenirse kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Flört etmeyi özlüyor olabilirsiniz. Aceleci davranmayın. Belirsizlikten, yer değiştirmekten hiç hoşlanmıyorsunuz biliyorum fakat bir an önce olsun diye de yanlış seçimler yapmamalısınız. Kafalar şu dönem çok karışık. Hepimiz aynıyız. Biraz sakin.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu dönem iyice asabileştiniz. Hiddetinizi kontrol edemediğiniz zamanlar oluyor. Hiddet sizinle bağdaşan bir duygu değildir. Sizde güzel durmuyor. İş hayatınız karışmış olabilir. Normal. Çok fazla sorumluluğu bir arada alıyorsunuz. Hakkı olana hakkını verin. Ancak birlikte büyüyebilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Daima kaçma ve uzaklaşma isteği ile yaşıyorsunuz. Yeni bir şeyler başlatmak için arzularınız var ama ne yazık ki hayatınıza koyduğunuz kimi hudutlarınız da var. Aile hayatındaki huzuru seviyorsunuz. Yeniden de içinizde başka ateşler yanıyor bu dönem. Parasal olarak da bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Kazanç kapılarınızı arttırmak istiyor olabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan burcu azıcık daha sıkın dişinizi. Bazı haberler alabilirsiniz. Neşeniz biraz daha yerine gelebilir. Sizi bu vaziyetten ancak aşk kurtarır sevgili Aslan burçları. Kısa tatiller, yeni flörtler, aşk tazelemeler size çok iyi gelebilir. İşim var demeyin. İşler hep var ve vakit akıp gidiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkili ilişkiler belli bir akışa oturdu. Kendinizi serbest bırakın ki oraya buraya çarpmayın. Yol, su, sizi gitmeniz şart olan noktaya kadar götürecektir. Başkalarının olanaklarından yararlanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Borsada parası olan Başak burçları için bahtlı bir gün.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Tüm yaşanmış hayal kırıklıklarına karşın Terazi burçları hazırlıklı olun, sağlam bir ilişki size doğru yaklaşıyor. Çevrenize bakıp aramanıza gerek yok. O sizi bulacak. Günü rahat ve keyifli geçireceksiniz. Biraz duygusalsınız, hepimiz gibi. Rüzgâr böyle esiyor, size özel değil.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her an firar edecek gibisiniz. Bir an önce bürodan çıkmak istiyorsunuz. Bu hafta sonuna harbiden ihtiyacınız var. Parasal manada işler yolunda gitmiyor olabilir. Önceden söylemiştim. Bu günleri düşünerek biraz daha hesaplı olmanız gerekiyordu. Allahtan romantik manada her şey yolunda gidiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İşler ağır ağır yoluna girmeye başlıyor. Hem kendinizi daha iyi hissediyorsunuz hem de yaratıcı gücünüz arttıkça daha iyi işler ortaya çıkartıyorsunuz. Evde olmaya tam manası ile hiçbir şeyle ilgilenmeden dinlenmeye veya zıddı hiç durmadan gezmeye çok ihtiyacınız var.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sözlerinizle iyileştirebilecek, her şeyi pozitif bir hale getirebilecek de her şeyi viran edebilecek de gücünüz var. Düşünmeden ruhunuzdan geçtiği, kalbinizden geçtiği gibi konuşmalar yapmanın hiç sırası değil. Zira hem fazlası ile duygusalsınız hem de konular üzerinde netleşmiş bir netliğe sahip değilsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kova burcu parasal manada güzel gelişmeler mevzubahis olabilir. Bilhassa kendi işini yapan Kova burçları için kaynak akışları ivme kazanacaktır. Tasarılı hareketlerinizi arttırmalı duygusal seçimlerinizi olabildiğince azaltmalısınız. Topraklanmaya ihtiyacınız var. Spor, dans, yoga, tabiat yürüyüşleri size iyi gelecektir. Biraz da kilo verebilseniz size çok iyi gelecek.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

9 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sahnede olmanın tadını çıkartın. Evren sizin için dönüyor, Güneş tüm ışığı ile sizi aydınlatıyor. Özetle rüzgâr arkanızdan esiyor. Bu dönem ne ekerseniz tüm sene onları biçecek ve sonra onların meyvesini yiyeceksiniz. Tercihleriniz çok ehemmiyetli. Doğruyu bulmakta zorlanabilirsiniz. Evren sizi aydınlatıyor. Işıkta nasıl gözükmek istiyorsanız öyle davranın.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri