9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

9 Ekim Günlük Burç Yorumu Astroloji, Kova, Boğa, Koç, Akrep, Başak, Oğlak, Terazi...

9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
gunluk-burc

9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Günlük hayatınızın kalitesinin bu gün itibariyle arttığını hissedeceksiniz. Mantıklı kararlar verdiğiniz, sözleriniz ile insanları etkilediğiniz bir gün sizi bekliyor. Kararlı tavırlarınız sizi bile şaşırtabilir. Partnerinizle aranızda bir takım görüş ayrılıkları söz konusu olabilir. Anneniz ile ilgili geçmişe dayalı bazı konular gündeminize taşınabilir.

BOĞA BURCU 9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bol muhabbetli, neşeli bir gün sizi bekliyor. Sosyal çevrenizle birlikte olacağınız güzel bir Pazar günü geçireceksiniz. Uzun süreli partnerlikler ve evliliklerde fikir ayrılıkları nedeni ile bazı sorunlar yaşanılabilir. Bazı Boğa burçları yurtdışına taşınma kararı alabilir, bazı Boğa’larsa taşınabilirler. Ani kararlar almaktan kaçınmalısınız.

İKİZLER BURCU 9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yuvanızda aileniz ile birlikte olacağınız, uzun süreden beri yakalayamadığınız iç huzurunuzu yakalayacağınız bir gün sizi bekliyor. Bugün yeteri kadar dinlenecek, yeni hafta için enerji depolayacaksınız. Aşk hayatınızda çok olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Sağlığınıza dikkat edin, özellikle de karaciğerinize. Alkollü içeceklere bir süre ara vermenizde fayda var.

YENGEÇ BURCU 9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sosyal çevresi, kardeşleri ve yakın komşuları ile sorunları olan Yengeç burçları, bugün bu sorunlarını sonlandırıyorlar. Aileniz ile güzel vakit geçirecek, günün tadını çıkartacaksınız. Çocuklarınızla alakalı bazı sıkıntılar gündeme gelebilir, neşeniz bir miktar da olsa kaçabilir. Partnerinizi fazla zorlamamalısınız.

ASLAN BURCU 9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Toplum önündeki değerinizin, kendi önem verdiğiniz konuların dengelendiği bir döneme giriyorsunuz. Bugün sahip olduklarınız konusunda kendinizi şükür dolu hissedeceksiniz. Her konu da güzel diyaloglara girişecek, sözleriniz ile çevrenizi kendinize hayran bırakacaksınız. Etrafa yaydığınız pozitif hava devam ediyor. Özellikle bekar Aslan burçlarını romantik anlamda güzel gelişmeler bekliyor.

BAŞAK BURCU 9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendinizi hem ruhsal olarak, hem enerjisel olarak, hem de fiziksel olarak çok iyi hissettiğiniz bir gün olacak. Maddi anlamda ağır ağır taşları yerine oturtacak, uzun sürede dengeleri sağlayabileceğiniz güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Ailenizdeki erkek karakterlerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Ancak siz yine bildiğinizi okuyacaksınız.

TERAZİ BURCU 9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün bir süredir olduğu gibi Venüs’ün gücü yanınızda. Dışarıdan kolaylıkla farkediliyorsunuz. Sizi gören herkes, dönüp bir daha bakıyor. Bu güzel enerjinizi kullanın. Gezin, dolaşın, ışığınızı yayın. Etkilemek arzu ettiğiniz insanlar var ise özellikle yanlarında dolanın. Maddi sorunlarınınedeni ile kafanız biraz karışık ancak bu sorunları yarına bırakın.

AKREP BURCU 9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sosyal olmak , insanlarla birlikte olmak, kalabalıklar içerisinde vakit geçirmek bu ara size çok iyi geliyor. Ancak kendinizle olan uğraşlarınız bugün sizi epeyce meşgul edeceği için, planladığınız gibi buluşmalar içerisinde yer alamayabilirsiniz. Partnerinizi, ikili ilişkiler kurduğunuz insanları iğnelemekten kaçınmalısınız.

YAY BURCU 9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kırıcı, keskin, yaralayıcı ve agresif tavırlarınız bugün çevrenizi rahatsız edebilir. Enerjinizi boşaltmak için başka yöntemler geliştirmelisiniz. Bugün bolca spor yapmak size çok iyi gelecektir. Uyanır uyanmaz ya da kahvaltıdan sonra bir yürüyüş, bütün gün enerjinizi daha dengeli kullanmanızı sağlayacak. Geçmişle ilgili aklınıza gelecek bazı konular huzurunuzu kaçırabilir.

OĞLAK BURCU 9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kararlı ve kuvvetli hallerinizle bugün etrafınızı bir hayli etkileyeceksiniz. Maddi anlamda bir takım talihsizlikler yaşayabilirsiniz. Paranızı kaybedebilir, düşürebilirsiniz. Çok okumak, çok öğrenmek, çok bilmek isteyeceksiniz. Yeni bir kitap alıp, güzel bir kafede keyifle okumak size çok iyi gelecektir. Bugün çevrenizdeki bazı kişilere akıl verebilirsiniz.

KOVA BURCU 9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün kafanız biraz karışabilir. Başka insanların öncelikleri ve kendi öncelikleriniz arasında kalabilirsiniz. Kendinizi başkalarına yardım ettiğinizde mi, yoksa kendinize yardım ettiğinizde mi çok daha iyi hissedeceksiniz; kendinize bu soruyu sormalısınız. Arkadaşlarınıza öneri verirken sözlerinizin nereye gittiğini iyi tartmalısınız. Kaş yapayım derken göz çıkartmayın.

BALIK BURCU 9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partneriniz size çok iyi geliyor, onunla iletişim halinde olmaktan, fikirlerinizi paylaşmaktan çok memnunsunuz. Fikirsel olarak yaptığınız paylaşımlar, ilişkinizi de pozitif anlamda etkiliyor. Ancak söz konusu kendiniz olunca, onu hemen ikinci plana atıyorsunuz. Siz “bir” olmak mı istiyorsunuz, yoksa “sen” ve “ben” mi olmak istiyorsunuz, buna karar vermelisiniz.