9 Aralık Günlük Burç Yorumu

9 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

9 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Koç burçlarının en sevdiği günlerden biri geldi. Sosyalleşmek amacıyla kusursuz bir gün. Arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, tabir-i caizse kendinizi kaybedebilirsiniz. Alkollü içeceklerde denetimi kaybedebilirsiniz. Geçmiş aşkların hortlayacağından bahsetmiştim değil mi!

BOĞA BURCU 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

9 Aralık gününün bir sosyal kelebeği de Boğa burcu. Enerjiniz düşüktü hani, haliniz de yok hâlbuki. Siz de çağrı gelince kıramayanlardansınız. Yer değiştirmek hiç istemeseniz de dostlarınızla olmayı seviyorsunuz. Kariyerinizle ilgili ilginç değişiklikler olabilir, siz değişik aksiyonlar alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkizler burcu partnerinizle bir yolculuğa çıkabilir, birlikte kısa bir kaçamak yapabilirsiniz. İlişkiniz bir ileri adıma taşınabilir. Ummadığınız şekilde bir ciddiyet kazanabilir. ; İlişkiye başlamayı beklemezken, flört durumunuz bir anda temasa dönüşebilir. Anlık da olsa, duygularınızın keyfini çıkarmanızı tavsiye ederim.

YENGEÇ BURCU 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Çok çalışmanız gerekiyor. Belki haftanın bu tür olmasını istemezdiniz. Yine de iş yerinizde kurduğunuz otorite hoşunuza gidiyor. Sadece siz değil, bütün ekibiniz sizinle birlikte çalışmak mecburiyetinde kalabilir. İlişkilerinize, bilhassa partnerlik ilişkinize sert müdahalelerde bulunmaktan kaçınmalısınız.

ASLAN BURCU 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bir şekilde sizin dünyanıza yabancı olan birisi ile tanışabilirsiniz. Duygusal anlamda bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. İş hayatınızda iş birliklerine hazırlıklı olmalısınız. Kendiniz parlamak istiyorsunuz biliyorum ama maalesef devre ekip ruhunu parlatma devresi. Takım arkadaşlarınıza yardımcı olmalısınız.

BAŞAK BURCU 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Dün duyduğunuz şefkat ve ilgi arzusu, bugün bambaşka noktalarda. Bugün de ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Bir istek her şeyden etkileniyor, sonra sıkılıyorsunuz. Çalışkansınız. Günü güzel değerlendirecek, değişik fikirler sunacak ve başkalarının hakkını savunacaksınız. Aileniz ehemmiyet kazanıyor.

TERAZİ BURCU 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygusal anlamda ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Partnerinizden tam olarak ne bekliyorsunuz. Ne yapsa derhal sıkılıyorsunuz. Siz onun için ne yapıyorsunuz? Yapıyorsanız da beklenti içerisinde olmanız sizi yıpratıyor. İşleri tekrar yetiştiremeyeceksiniz. Pazartesi'ye sarkacak gibi duruyor.

AKREP BURCU 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Akrep burcu sakıncalı duygularınızı çözmek amacıyla gerektiğince ideal bir gün. Dikkatiniz basitçe dağılacağı için negatif düşüncelere de çok odaklanamayacaksınız. Gün içerisinde çok çok beklenmedik hadise olacaktır. Sürekli projeleri revize etmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Kafanız karışık ama düşünmeye de vaktiniz yok.

YAY BURCU 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Seviyor musunuz, sevmiyor musunuz? Ben yanıt veriyorum; bir seviyor bir sevmiyorsunuz. Dalgalı kur gibi değişen hisleriniz sizin eseriniz değil. Haklısınız. Güven duymakta zorlanıyorsunuz artık. Kabuğunuza kapanabilir, biraz duygularınızı dinlendirmeyi deneyebilirsiniz. Sevin ya da sevmeyin, fakat bir vakit belli etmeyin.

OĞLAK BURCU 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Anlık hislerinizi diyaloglarınıza yansıtmanız pek de ideal olmuyor. Düşünmeden yaptığınız konuşmalar sizi de yaralayacaktır. Şu an olmasa bile daha sonra. Dış görünüşünüzü değiştirmek amacıyla aksiyon alabilirsiniz. Kendinizden beklenmedik bir değişimde bulunabilirsiniz. Genel olarak bir dönüşüm vaktindesiniz.

KOVA BURCU 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kariyer hayatınız güçleniyor. İşinizdeki iradenizi açıklıkla meydana koyuyorsunuz. Yaptığınız işi bildiğinizi kanıtlıyorsunuz. Keşke Neptün de birinci evinizde ilerliyor olmasaydı. O vakit kimse size dur diyemezdi. Eğer kendinize hükmedebilir, bu devrede bile çalışmayı başarabilirseniz, olacaklara inanamayacaksınız.

BALIK BURCU 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Balık burcu toplumdaki imajınız güçleniyor. Hayatınızda güzel ilerlemeler oluyor, olacak da. Maddi anlamda duygusal davranmamanız gerekiyor. Biraz bütçenize hâkim olun. Sevginizi göstermenin maddiyat dışında da yolları var. Kolay olana kaçmamalısınız. Çok sakıncalı düşünceleriniz var. İyi ki hafta sonu geliyor.