8 Mart Günlük Burç Yorumu

8 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

8 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hanenizde sinirleri biraz zorlayabilirsiniz. Gövde gösterisi yapmanızı gerektirecek olaylar mevzubahis olabilir. Aklınızı kurcalayan çok fazla konu var. Analiz edemiyorsunuz. Vakit her şeyin ilacıdır. Aşk hayatınız canlanıyor. Duygularınız yerlerine geri gelecektir. Hayalini kurduğunuz kişiyi bulamayabilirsiniz fakat yeniden de mesut olacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İki günlük içe kapanıklıktan sonra bugün daha konuşkan ve sosyalsiniz. Canınızı sıkan olaylar sabit. Daha bir çözüme kavuşturamadınız. İçsel problemleriniz sosyal hayatınızdaki enerjinizi de düşürüyor. Bir müddet daha sabretmeniz gerekiyor. Kendi doğum günlerinize yakın tarihlerde tüm sıkıntılarınız son bulacaktır.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişim açısından çok kuvvetli bir gündesiniz. Bunu değerlendirmeniz gerekiyor. Uzun müddettir yapmak istediğiniz konuşmalar varsa bugün yapabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki akışa direnmeyin. Yanlış giden şeyler varsa fark edin fakat şu an için akışa direnmeyin. Arkadaşlıklar birtakım imtihanlardan geçebilir.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burcu biraz daha egoist olabileceğiniz bir gün. Normalde şefkatli ve savunucu bir insansınız. Ancak bu ara insanların peşinde koşmaktan yoruldunuz. Haklısınız da. Herkesin bazen yalnızca kendini düşünmeye ihtiyacı vardır. Madem böyle hissediyorsunuz, kendiniz için bir program yapın. Kendinizi şımartın.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hiddetinizi kontrol edemiyorsunuz. Hayat üzerinize geliyor. Normalde siz de onun üzerine gidersiniz. Toparlanmanız, hızla yaralarınızı iyileştirmeniz ve savaşa geri dönmeniz gerekiyor. Artık savaşmak istemiyorum diye bir şey yok. Siz ormanların ve Zodyak’ın kralısınız. Önden gitmeli yor göstermelisiniz. Korkuyorsanız dahi belli etmeyin.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hareket gücünüzün kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Sıhhatle alakalı problemler söz konusu olabilir. Dert etmeyin. Sizin alerjik bir bünyeniz olduğu için hızlı reaksiyon veriyorsunuz ama vücudunuzun sesini dinlediğiniz için de hızlı iyileşiyorsunuz. İlişkilere kafanızı fazla takmamalısınız. Neticede siz ne yaparsanız yapın, karşı tarafın anladığı kadardır.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bilhassa iş yerinde dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Sadece başarınızla değil, ilişkilerdeki naifliğinizle de. Herkesin bağıra çağıra hallettiği konularda sizin tatlı diliniz yeterli oluyor. Kendinizi kandırmak yerine, çevrenizde size harbiden alakası olan insanları gözlemlemeye çalışın. Bazı kimselerin hayallerindesiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Enerjiniz yükseldi. Bugün kısa yolculuklar söz konusu olabilir. Fikirlerinizi beyan etmekte cesaretli olacağınız bir gün sizler bekliyor. Dikkat çekmekten hoşlanacaksınız. Bazı konulardaki eksiklerinizi kariyer hayatınızdaki tertip etmeleriniz ile dengelemek istiyorsunuz. Dengeliyorsunuz da. Küçük aksilikler söz konusu olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güne kendinizle çelişir bir şekilde negatif başlayabilirsiniz. Kötümser bir hava, umutsuzluk sergileyebilirsiniz. Ancak bir Yay burcu olarak öğleye doğru yanlışınızı fark edecek, hemen enerjinizi değiştireceksiniz. Partnerlik ilişkileri için uygun zamanlar. Arkadaşlarınıza, sevgilinize zaman ayırabilir, flörtöz programlar yapabilirsiniz. Ailesine vakit ayırabilen Yay burçları, bu hafta kendilerini daha iyi hissediyorlar.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Oğlak burcu ikili ilişkilerdeki tansiyon yükseliyor. Bir gün önce iyileştirdiniz belki ve bugün de ihtirası pekiştireceksiniz. İletişim konularındaki akışınız fazla. Aynı akışı parasal manada sürdürmemeniz gerekiyor. Zira parasal manada yanılmaya ve gereğinden fazlasını harcamaya müsaitsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi herkesten fazla düşüneceğiniz bir gün olacak. Odak noktanız kendinizsiniz. Günlük hayatınızda öncülük özelliğinizi göstermek isteyebilirsiniz. Sıhhatinize dikkat etmelisiniz. Gereğinden fazla güç sarf etmek sizi yalnızca yorar. Hareket etmek başka, kendinizi paralamak başka. Parasal manada beklemediğiniz sürpriz kazançlar ele geçirebilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

8 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal manada sürpriz gelişmelere açıksınız. Ancak sürpriz gelişmelere odaklanıp bahtınızı fazlaca zorlamayın. Doğum günleriniz size baht getirecektir ancak bir yere kadar. Her vakit işi bahta bırakırsanız elbet problem yaşarsınız. Kariyer hayatınızda iyice hudutlarınızı belirlediniz. Bundan sonrası daha kolay olacaktır.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri