8 Ekim Günlük Burç Yorumu

8 Ekim Günlük Burç Yorumu Astroloji, Kova, Boğa, Koç, Akrep, Başak, Oğlak, Terazi...

8 Ekim Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendinizi anlamsız yere huzursuz, devamlı bir şeyler yapmanız gerekiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ne diyeceğinizi şaşıracağınız, kelimelerin kifayetsiz kalacağı durumlar yaşayabilirsiniz. Bugün çok fazla konuşmanız, devamlı birilerine dil dökmeniz gerekebilir. Toplum önündeki imajınızı bütünüyle değiştirmek isteyebilirsiniz. Ancak bunu yapmak istiyorsanız zamana ihtiyacınız var.

BOĞA BURCU 8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bir yandan çocuklarınızla alakalı konuları düzenlemeye çalışıyorsunuz, bir yandan partnerinizle uğraşıyorsunuz. Aslında problemleri biraz kendiniz yaratıyorsunuz. Her zaman her şey hayallerinizdeki gibi olmayabilir. Hayatınızda yeni olasılıklara da yer açmalısınız. Olanı olduğu gibi kabul etmek hem size hem de etrafınıza iyi gelecektir.

İKİZLER BURCU 8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş yerinizdeki sorunları, kendi yöntemlerinizle çözmek istiyorsunuz. Kurallar altında sıkıştırılmak hiç hoşunuza gitmiyor. Belki derin derin arzu ettiğiniz yolu alıyor olabilirsiniz. Ancak yaptıklarınızı ve marjinal yaklaşımlarınızı sesli olarak dillendirmek için pek uygun bir gün gibi gözükmüyor. Bu ara evde kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz.

YENGEÇ BURCU 8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bekar Yengeç burçlarının hayatında biri olmaması onları bir hayli üzüyor. Bugün sık sık neden yalnız kaldığınızı sorgulayabilirsiniz. İlişkisi olan Yengeç burçları ise, kafalarını ilişkilerindeki sorunlara takmış durumdalar. İşiniz konusunda giderek kökleniyorsunuz. Her ne ile uğraşıyorsanız, yön değiştirmekte zorlanabilirsiniz.

ASLAN BURCU 8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bazı Aslan burçları evlerini değiştirmek, bazı Aslan burçları ise kendi evlerine çıkmak üzere aksiyon alabilirler. Eviniz ile alakalı sıkıntılar her ne ise kısa bir süre sonra düzenlenmelerini sağlayacaksınız. Maddi anlamdaki şansınız devam ediyor ancak gönül işlerinize bu şansın etkilerini karıştırmaya çalışırsanız hata edersiniz.

BAŞAK BURCU 8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftaya mutlu başladınız ve mutlu devam ediyorsunuz. Yakın çevreniz, yakın akrabalarınız, kardeşleriniz ve komşularınız konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu konular canınızın sıkılmasına sebep olacaklar. Tepki vermeden önce bir - iki  gün beklemenizde fayda var. Bir süredir devam etmekte olan flörtlerde boyut değiştirmeler söz konusu olabilir.

TERAZİ BURCU 8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi bağımsızlığınızı ilan etmek için verdiğiniz çabalar, gerçekten takdire şayan. O kadar güzel konuşuyor, kime nasıl davranacağınızı o kadar iyi biliyorsunuz ki, hedeflerinize ulaşmamanız mümkün değil. Keşke bu tutarlı ve dengeli halinizi romantik ilişkilerinize de yansıtabilseniz. Hayalinizdeki erkeği beklemekten sıkılmadınız mı?

AKREP BURCU 8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Akrep burçlarını, önlerini görmekte güçlük çekecekleri bir gün bekliyor. Attıkları her adımda yanıldıklarını fark edebilirler. Finansal anlamda güçleniyorsunuz, aşk yaralarını sarıyorsunuz, arkadaşlarınızla çok güzel vakitler geçiriyorsunuz ama bir türlü iç huzursuzluklarınızı dindiremiyorsunuz. Artık içinizdekileri kontrol etmeyi bırakmalısınız. Güvendiğiniz birisine açılabilirseniz, çok rahatlayacaksınız.

YAY BURCU 8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş yerinizde asıp-kesmek, esip-gürlemek size iyi geliyorsa sorun yok. Ancak yaptıklarınız size de iyi gelmiyor gibi gözüküyor. Bir şeyler zihninizi bulanıklaştırıyor. Sözlerinizi hiç tartmıyorsunuz. Şu dönem, kariyer hayatınızla ilgili kritik değişimlere gebe. Ona göre davranın. Aniden alevlenen duygularınız olabilir.

OĞLAK BURCU 8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Güvendiğiniz ve geçmişiniz olan arkadaşlıklarınız konusunda bazı sıkıntılar yaşıyorsunuz. Doğal olarak dikkatiniz de buraya kaymış durumda. Duygularınız ve mantığınız arasında git - geller yaşayabilirsiniz. Yine de doğru olduğuna inandığınız konularda ödün vermeden yolunuza devam etmelisiniz. Maddi dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi kuvvetli hissediyorsunuz.

KOVA BURCU 8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kova burçlarının kafası biraz karışmış gözüküyor. Kendiniz için neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Maddi konularda şifalanacaksınız. Borçlar ödeniyor. Aklınıza gelen fikirlere güvenin. Bugün zihni sinir fikirler bulabilirsiniz. Özellikle kreatif konular ile uğraşan Kova burçları için harika ve ilham dolu bir gün olacak.

BALIK BURCU 8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün dert sizde, dermanı da sizde sevgili Balık burçları. Duygusal anlamda ikili ilişkilerinizde, partnerlik ilişkilerinizde çok şanslı, çok enerjik ve mutlu olduğunuz bir gün sizleri bekliyor. Harcamalarınıza dikkat edin. Bugün olur olmadık her şeyi almak isteyebilirsiniz. Kendinize hakim olun, daha ayın ilk haftası.